Izīrē 2 istabu dzīvokli Rīgā, Duntes iela 28

Tiek izīrēts gaišs un gaumīgs divistabu dzīvoklis

Dzīvoklis atrodas dzīvojamā kompleksa “Duntes Ozoli” pirmajā stāvā. Dzīvoklī ir priekštelpa ar lielu skapi, kas atrodas aiz durvīm tad seko maza priekštelpa, vannas istaba ar dušu un WC, virtuves zona ar ēdamistabu, divas izolētas istabas.  Griestu augstums 2.7 m. Liels pluss dzīvoklim ir lielā terase (11.6 m2), kur var sēdēt, dzert kafiju un izbaudīt rīta saules starus. 

Māja atrodas labiekārtotā teritorijā, kurā ir bērnu rotaļu laukums un sporta laukums. Mājā ir pilsētas apkure, ūdensapgāde un kanalizācija, kā arī pieejamas visas komunikācijas. Trepju telpās ir ātrie un beztrokšņa lifti. Mājai ir pazemes, kā arī virszemes autostāvvieta. Teritorijā tiek nodrošināta diennakts apsardze un video novērošana, ko nodrošina visā teritorijā uzstādītās kameras. Mākā ir ierīkota ugunsdrošības sistēma.

Mājai ir ērta atrašanās  vieta - līdz centram ar auto 15 minūšu brauciens, līdz Ķīšezeram 20 minūtes. Sky & More iepirkšanās centrs ir dažu minūšu gājiena attālumā, ielas pretējā pusē. Sabiedriskā transporta pietura ir 100 m attālumā.  

Dzīvoklim ir paredzēta viena auto stāvvieta, kas ir iekļauta cenā. 

Pie līguma noslēgšanas jāveic maksājums 3 mēnešu apmērā, kas ietver nomas maksu par 2 mēnešiem un drošības depozītu.

Mājoklis ir lieliski piemērots jaunam pārim. Šādi dzīvokļi Rīgā ir retums! Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarunātu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Izīrēts
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 2
Telpu platība 59.1 m²
Stāvs 1/16
Īpašuma ID DZ-73
480 €
8 €/m²

Atbildīgais aģents

Inese Skromane

+371 27024950

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu