Pārdod dzīvokli, Ciemupes iela 1, Rīga

Klients vēlas pārdot dzīvokli Rīgā, Juglā, Ciemupes ielā 1. 

Pārdod 3 istabu dzīvokli mājas trešajā stāvā. Dzīvoklis sastāv no viesistabas, kas apvienota ar plašu virtuves zonu, guļamistabas un nelielas darbistabas, kuru iespējams izmantot dažādām vajadzībām kā, piemēram, noliktavu vai drēbju skapi. No kopējās platības (101.4 m2) dzīvojamā platība ir 90.2 m2, bet 11.2 m2 ir pilnībā iestiklota lodžija. Dzīvoklī ir liela vannas istaba, kas ir apvienota arī ar saunu. Dzīvoklis ir mūsdienīgi un gaumīgi projektēts.

Māja ir celta šī gadsimta sākumā un tā atrodas slēgtā teritorijā ar dzīvo apsardzi. Pie mājas ir auto stāvvieta. 

Māja atrodas klusā un skaistā vietā, kur to nesasniedz Brīvības ielas trokšņi. Pretī, pāri Juglas ielai, atrodas Strazdmuižas parks un Juglas ezers. Aktīvā dzīves veida piekritējiem Brīvības ielā ir izbūvēts velo celiņš. Netālu ir arī Juglas promenāde un Juglas kanāls ar teicamām atpūtas vietām gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Tuvākais pārtikas veikals ir “Rimi Supermarket”, kurš atrodas Juglas tirdzniecības centrā un līdz kuram ir 400 m. Turpat atrodas arī sporta klubs “Lemon Gym”, saimniecības preču veikali un pakalpojumu sniegšanas vietas. Tuvākā sabiedriskā transporta pietura ir 200 m attālumā no mājas. Tramvaja, kas ir ērtākās sabiedriskā transporta veids pilsētas centra sasniegšanai, pietura ir 550 m tālu.  Tirdzniecības un izklaides centru “Alfa” var sasniegt 20 minūtēs ar sabiedrisko transportu. Apkārtne ir arī vairākas skolas un bērnudārzi.

Šis 3 istabu dzīvoklis ir perfekta izvēle ikvienam cilvēkam un ikvienai ģimenei. Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 101.4 m²
Stāvs 3/11
Īpašuma ID DZ-43
139 000 €
1 371 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu