Pārdod dzīvokli, Tallinas iela

Pārdod dzīvokli Tallinas ielā

Pārdošanā pilnībā renovēts 2 istabu dzīvoklis ar lielisku atrašanās vietu - Grīziņkalna, Ziedoņdārza un Tallinas kvartāla apkaimē. Ar savu stāvvietu pie mājas kas ir iekļauta jau cenā.

Šis apburošais, gaumīgā LOFT dizainā ieturētais divistabu mājoklis Rīgas sirdī ir īsts dārgakmens. Tas ļaus jums izbaudīt savas privātmājas sajūtu, dzīvojot pašā pilsētas centrā. Dzīvoklis izceļas ar savu gaišumu, plašumu un mājīgumu, kā arī savu izcilo atrašanās vietu.

45.21 m2 mājoklis kurā ir 1 izolēta istaba, kas ir guļamistaba – ar  iebūvētu sienas skapi, otra istaba ir studio tipa istaba, kas apvienota ar virtuvi. Priekšnams ar iebūvētu skapi, kuru var pārveidot par mazo veļas telpu. Istabā vēl ir lielisks bonuss - kamīns kas piešķir mājīgumu un romantisku gaisotni.

Platība (45.21 m2) – guļamistaba 12.7 m2, dzīvojamā istaba apvienota ar virtuvi 23.6 m2, vannas istaba 5.2 m2, priekšnams ar skapi 3,7 m2.

Iebūvēta virtuve, kur viss ir jauns. Vannas istaba apvienota ar WC, kurā ir pārdomāts par katru leņķi kā arī ievietota liela vanna, kurā var relaksēties pēc garās darbadienas.

Uzstādīta ekonomiska, autonoma apkures sistēma ar siltajām grīdām, kas ļauj tā īpašniekam uzturēt komfortu telpās un regulēt temperatūru pēc vajadzības, pat attālināti ar mobilā telefona palīdzību.

Auto novietošana slēdzamā pagalmā.

Pagalmā ir terase, kur vasarā ir iespējams atpūsties un izbaudīt saules starus.

Mājas apkārtnē ir attīstīta infrastruktūra - Latvijas Universitātes stadions, Centra sporta kvartāls, Ziedoņdārzs, pavisam nesen atvērts tumšais mini golfs, restorāni, ātrās ēdināšanas uzņēmumi, kā arī pirmskolas izglītības iestādes un skolas blakus kvartālos. Līdz lielveikalam Origo pāris minūšu brauciens ar auto vai sabiedrisko transportu, kura pietura atrodas aiz mājas stūra.

Dzīvoklis ir ideāli piemērots pārim, kas mīl aktīvu dzīvesveidu, jo, skatoties uz jebkuru pusi, ir piedāvājumi no interesantām un sportiskām aktivitātēm. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

 

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 45.21 m²
Stāvs 1/3
Īpašuma ID DZ-62
70 000 €
1 548 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu