Pārdod dzīvokli Rīgā, klusajā Šampētera daļā - Zalves ielā, specprojekta mājā.

Dzīvoklis atrodas 2 stāvu mājas otrajā stāvā. Dzīvoklis ir nepieciešams remonts, tāpēc jaunais īpašnieks varēs to uztaisīt pēc savas gaumes. Dzīvoklis sastāv no virtuves, vienas caurstaigājamas istabas, 2 izolētām istabām un vannas istabas. Dzīvoklī saglabāta krāsns. 

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Top” ir 200 m attālumā, nedaudz uz priekšu pa Zalves ielu. Iepirkšanās centrs “Spice” ir 1.6 km tālu. Turpat ir arī vairums pakalpojumu sniegšanas vietas.

Bērnu dārzs ir 200 metru attālumā, Āgenskalna sākumskola 2 km. Tuvumā vairākas privātās mācību un pirmsskolas izglītības iestādes.

Pie mājas bez maksas iespējams novietot automašīnu. Līdz pilsētas centram 10 minūtes ar automašīnu, līdz Jūrmalai 15 min.

Līdz autobusa pieturai ir 200 m, Zasulauka dzelzceļa stacija atrodas 1 km attālumā. Vilciena satiksme noteikti ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram sastrēgumstundās. Līdz centrālajai dzelzceļa stacijai ir tikai 2 pieturas, kuras vilciens veic 9 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji 4 reizes stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies.  

Ja meklējat dzīvokli Rīgā, kuru iekārtot pēc savas gaumes, tad šis 3 istabu dzīvoklis ir laba izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 59 m²
Stāvs 2/2
Īpašuma ID DZ-34
49 900 €
846 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Ābola

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu