Īpašnieks vēlas pārdot nekustamo īpašumu Ogres rajona Jumpravā.

Īpašums atrodas skaistā, klusā vietā un sastāv no zemes ar platību 28 000 m2 un mājas ar kopējo platību 143.8 m2. Mājā ir 6 istabas, virtuve un plašas telpas, ko var piemērot izmantošanai pēc vajadzības. Īpašumā vēl ir 2 siltumnīcas un 2 dīķi. Mājai ir iesākts remonts - ielikti plastikāta logi un uzlikts jauns jumts. Krāsns apkure. Ūdensapgāde no spices, ir arī aka. Garām īpašumam iet asfaltēts ceļš. Apkārtējie īpašumi ir privātmājas un lauksaimniecības zemes, kurās ir ilggadīgie stādījumi (ogu krūmi). Dzīvojot šajā vietā nebūs jāuztraucas par kaitīgo ietekmi, ko varētu radīt graudaugu audzēšana.

Līdz pilsētas centram, kur atrodas iestādes un pakalpojumu sniegšanas vietas, ir 1.5 km. Tuvākais pārtikas veikals ir “LaTS”, kas atrodas 1.7 km attālumā. Līdz Jumpravas bērnu dārzam ir 2 km, bet līdz pamatskolai 2.1 km. Jumpravas dzelzceļa stacija atrodas 1.8 km attālumā. Vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgai, ko vilciens veic nedaudz vairāk kā vienā stundā. Biļetes cena 2.60 EUR. Vilciens kursē vidēji 1 reizi stundā. Līdz Rīgai ir 75 km.

Īpašums ir piemērots cilvēkiem, kas vēlas dzīvot savā privātmājā laukos, izmantojot pilsētas infrastruktūras priekšrocības. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 6
Telpu platība 137.2 m²
Zemes platība 28000 m²
Īpašuma ID M-44
85 000 €
620 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu