Galdnieki - 1, Birzgale

Pārdod māju Ogres novadā, Birzgales pagastā.

Nekustamā īpašuma sastāvā ir zeme (2.9 ha), māja ar kopējo platību 103.8 m2, saimniecības ēka ar platību 65.3 m2 un 24 m2 liela pirts, virs kuras otrajā stāvā ir ierīkota istaba. Vēl īpašuma sastāvā ir siltumnīca, garāža, pagrabs, kūts un aka. Pagalmā ir iekopts augļu dārzs, kā arī dīķis (200 m2), divas terases Jūsu atpūtas mirkļiem, svētkiem un saviesīgām ballītēm. Teritorija iežogota. Saskaņā ar Valsts zemes dienesta kadastra datiem īpašumā 2.1 ha ir lauksaimniecībā izmantojamā zeme, kas pašreiz tiek izmantota kā pļava. 

Mājā ir 4 istabas, vējtveris, gaitenis, virtuve, vannas istaba ir apvienota WC. Viesistabā ir kamīns omulīgiem ziemas vakariem. Kanalizācija vietējā. Elektrība 3 fāzes. Centrālā apkure- malka, briketes.

Īpašums atrodas tieši pie asfaltēta ceļa. Autobusa pietura atrodas 200 m attālumā no mājas. Birzgale 3 km attālumā, kur ir veikali, pasts, skola, bērnudārzs, mūzikas skola, doktorāts. Attālums līdz Ogrei ir 25 km, līdz Rīgai – 60 km. Ceļi ziemā tiek tīrīti. Draudzīgi un atsaucīgi kaimiņi.

Īpašuma dokumentācija ir sakārtota.

Īpašums ideāli piemērots ģimenei, kuri vēlas dzīvot mājā ārpus pilsētas. Ja jūs meklējat īpašumu laukos par pieņemamu cenu, tad šī zeme un māja ir laba izvēle. Nekautrējaties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 110 m²
Zemes platība 29000 m²
Stāvs 1/1
Īpašuma ID M-33
121 500 €
1 105 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu