Nekustamo īpašumu aģenti

Laipni lūgti Riga Brokers! Jūsu uzticamais partneris dinamiskajā nekustamo īpašumu pasaulē.

Mēs saprotam, ka orientēšanās nekustamo īpašumu tirgū var būt sarežģīts un biedējošs uzdevums. Tāpēc esam šeit, lai Jums palīdzētu veikt visus šī procesa posmus. Mūsu aģentu piedāvājumā ir nekustamie īpašumidzīvokļi, mājas, zemes un komercplatības. Lūdzu nekautrējieties prasīt padomus vai papildus informāciju, tas neko nemaksā! Mēs atbildēsim.

Šeit ir mūsu aģentu paveiktais - realizētie projekti

Mūsu komanda

Mūsu priekšrocības

  • Pieejama cena

  • Individuāla pieeja

  • Pieredzējusi komanda

Mūsu stāsts

Janvāris 2023
Marts 2023
Aprīlis 2023
Maijs 2023
Oktobris 2023
Janvāris 2024

Tiek dibināts uzņēmums

Riga Brokers uzsāk darbību

Tiek noslēgts pirmais sadarbības līgums un tiek realizēts arī pirmais darījums

Turpinām veidot īpašumu portfeli

Pirmais darījums rekordīsā laikā - 9 dienas no sludinājuma līdz pirkuma līgumam un samaksai

Riga Brokers sasniedz darījumu apjomu, kas liek par kļūt par PVN maksātāju.

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu

Mūsu vērtības

Mūsu kompetence

Kopš uzņēmuma darbības sākšanas 2023. gada martā esam palīdzējuši klientiem pirkt, pārdot, izīrēt un iznomāt īpašumus visā Latvijā. Īsā laika posmā esam veiksmīgi noorganizējuši vairākus nekustamo īpašumu pārdošanas  un izīrēšanas darījumus. Tas atspoguļo ne tikai mūsu kompetenci nekustamo īpašuma jomā, bet arī 10 un vairāk gadu pieredzi, kuru ir uzkrājuši Riga Brokers nekustamo īpašumu aģenti. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties savu sapņu mājokli, pārdot īpašumu vai atrast perfektu īres objektu, mēs Jums palīdzēsim!

Mūsu pakalpojumi

Riga Brokers palīdzēs Jums, sākot no īpašuma pārdošanas par optimālo cenu līdz pat darījumu uzraudzībai un juridisko jautājumu risināšanai. Mākleru komanda veltīs laiku, lai personīgi izprastu visas Jūsu prasības, nodrošinot, ka atradīs ideālo īpašumu, kas atbilst Jūsu vēlmēm un budžetam. Lepojamies ar spēju noteikt īpašuma patieso vērtību, izmantojot gadiem krātās zināšanas nekustamā īpašuma vērtēšanā, lai nodrošinātu precīzu un uzticamu novērtējumu. Tas garantē, ka, pārdodot īpašumu vai risinot sarunas par īres līgumu, Jūs saņemsiet vislabāko iespējamo cenu.

Mūsu prioritātes

Esam neliels un jauns uzņēmums, tāpēc mūsu prioritāte ir personiska pieeja, elastīgi noteikumi un ekspertu konsultācijas. Mēs pastāvīgi sekojam līdzi jaunākajām tendencēm, noteikumiem un tirgus svārstībām, lai sniegtu Jums labākos padomus. Neatkarīgi no tā, vai Jūs interesē dzīvokļi Rīgā, komercplatības vai investīciju iespējas, mūsu padziļinātās zināšanas par nekustamiem īpašumiem Latvijā nodrošinās, ka Jūs pieņemsiet pamatotus lēmumus, kas atbilst Jūsu mērķiem.