Pārdod koptu vasarnīcu dārzkopības kooperatīvā Banga.

Māja ir celta 1977. gadā. Pirmajā stāvā atrodas viesistaba ar izeju uz pagalmu un verandu, kuras platība ir 11.7 m2, 2 guļamistabas, virtuve, vannas istaba, WC un priekšnams. Iekšējo telpu kopējā platība ir 49.4 m2

Mājā ir ielikta jauna grīda, saglabājot veco grīdu apakšā kā ļoti labu siltumizolācijas elementu. Kontaktligzdas ir aprīkotas ar attālinātās kontroles funkciju. Priekšnamā grīdas durvis ved uz labu un sausu pagrabu 3.5 m2 platībā. Apsildāma grīda un spogulis vannas istabā. Virtuve ir aprīkota ar automātisko tvaiku nosūcēju un apgaismojumu, kā arī ir sienas skapi, kurā var uzglabāt uzkopšanas līdzekļus un instrumentus. Priekšnamā zem galda virsmas ir vieta veļas mašīnai. Māja ir ziemā apdzīvojama un ir aprīkota ar signalizāciju. Bēniņos ir atjaunots siltinājums.

Piemājas teritorija ir iekopta un apzaļumota ar apstādījumiem, augļu kokiem, kā arī ar ierīkotām bērnu šūpolēm. Ir savs kvalitatīvs ūdens urbums un ir iespēja pieslēgties pie kooperatīva ūdens. Pie mājas atrodas 2 atsevišķas palīgceltnes, vienā no kurām var uzglabāt velosipēdus, zāles pļāvēju, utt. Esošā siltumnīca ir aprīkota ar pazemes automātisko ūdens laistīšanas sistēmu, kas augiem ūdeni piegādā uzreiz uz saknēm. Īpašumam ir pieslēgta 3 fāžu elektrība. Kaimiņi ir klusi un draudzīgi.

Attālums līdz Saulkrastiem ir 2 km. Līdz jūrai ir 2.3 km. Dzelzceļa stacija “Saulkrasti” atrodas 15 minūšu gājiena attālumā. Sabiedriskā transporta pietura tikai 240 m attālumā. Tuvākais mazais pārtikas veikals atrodas 250 m attālumā no mājas, kas darbojas tikai vasaras sezonā, turpat ir kafejnīca Villa Gāles Hotel, kura darbojas visās sezonās, t.sk., organizējot dažādus izklaides pasākumus. Lielāks pārtikas veikals “Elvi” atrodas 2.8 km attālumā. 2.1 km attālumā ir starppilsētu autobusu pietura “Saulkrasti”. Attālums līdz Rīgas centram ir 45 km. Ziemas sezonā ceļi tiek tīrīti, kursē skolēnu autobuss. Ceļš no Raiņa ielas tiek uzlabots un ir pabeigšanas stadijā – jauns asfalts, gājēju celiņš ar apgaismojumu visā garumā. Piebraucamais ceļš ir grantēts 150 m garumā. 15 km līdz Rail Baltica plānotās pieturvietas “Skultes Muiža”. 

Brīnišķīga vieta, kur dzīvot, baudīt jūru un svaigu gaisu kopā ar ģimeni. Droši sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Vasarnīca
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 61.1 m²
Zemes platība 630 m²
Īpašuma ID M-48
83 500 €
1 367 €/m²

Atbildīgais aģents

Oļegs Gluhaņuks

+371 2557 7678

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu