Komerctelpas, Imanta

Iznomā komercplatību Imantā - Anniņmuižas bulvārī 80.

Telpas atrodas deviņu stāvu mājas pirmajā stāvā. Kopējā iznomājamā platība ir 296 m2.

Gar māju ir aktīva gājēju plūsma, ko nodrošina gan mājas labā atrašanās vieta - Imantas mikrorajona centrā ar veikaliem blakus esošajās mājās, gan plašās ietves mājas priekšā.

Iznomājamā platība ir piemērota komercdarbībai – pakalpojumu sniegšanai. Būtisks pluss ir tas, ka telpas ir pieejamas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Pirms tam telpās atradās veikals “Super Alko”.

Plānojums sastāv no lielās zāles (200 m2), mazās zāles (76 m2), palīgtelpām un WC. Šobrīd telpām atvērta tipa plānojums bet ir iespēja pārplānot un nodalīt. Divas atsevišķas ieejas no ēkas fasādes. Ieeja un rampa piegādēm ir no pagalma puses. Pieejamas visas pilsētas komunikācijas un apkure.

Teritorijā lieliski attīstīta infrastruktūra – gan ielu tīkls, gan gājēju zonas blakus sabiedriskais transports: 21., 36., 37. un 41. autobuss; 4. tramvajs blakus skola, dažādas veselības iestādes, sakopta teritorija, ērta transporta satiksme. Ērta piebraukšana ar smago transportu piegādēm (no Anniņmuižas bulvāra). Privātās automašīnas viegli un bez maksas var novietot uz ielas veikala priekšā vai arī nedaudz tālāk esošajā stāvvietā.

Šādi nekustamie īpašumi ir ideāli piemēroti tirdzniecībai, sabiedriskajai ēdināšanai, veselības aprūpei, frizieru saloniem un citām tamlīdzīgām nozarēm. Droši zvaniet vai rakstiet, lai noskaidrotu vairāk informācijas vai lai sarīkotu apskati!

Karte

Komerctelpas 296 kvadrātmetru platībā 9 stāvu mājas pirmajā stāvā
Īpašuma veids Komercplatība
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 2
Telpu platība 296 m²
Stāvs 1/9
Īpašuma ID K-5
3 000 €
10 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu