Pārdod nekustamo īpašumu – “Svētupes muiža”. Nekustamais īpašums ir izmantojams kā komercplatība, viesu mājas. Īpašums atrodas ļoti labā vietā Svētciema teritorijā - blakus Via Baltica, jūra 1 500 m, RAIL BALTICA pietura Salacgrīvā atradīsies 8 km attālumā. Gar īpašumu plūst Svētupe.

Nekustamais īpašums sastāv no 3 ēkām un zemes gabala. Mājas ir 2 un 3 stāvus augstas. Kopējais apbūves laukums ir 2 598.15 m2. Starp mājām ir izvietots bruģēts laukums ar platību 1 260 m2. Zemes gabala platība 8 700 m2.

Sākotnēji “Svētupes muiža” bija Svētciema muižas (celta pēc 1638.gada) zirgu staļļi.  Pašu zirgu staļļu celtniecība datēta ar 1880.agadu. Pēc 1925. gada zemes reformas zirgu stallis ir bijis valsts īpašumā un tur bija ierīkota viena no senākajām Latvijas zirgaudzētavām. Kopš 1945.gada staļļa īpašnieks bija padomju saimniecība “Salacgrīva”. Pēc 1990.gada tas kļuva par pašvaldības īpašumu.

Pašlaik īpašums ir pielāgots dažādu pasākumu organizēšanai. Būves ir pamatīgi atjaunotas, saglabājot laukakmens mūra sienas ar dekoratīviem sarkanā ķieģeļa elementiem. Ēku stāvu pārsegumi ir veidoti no dzelzsbetona paneļiem. Ēkās ir izbūvētas inženierkomunikācijas. Elektroapgāde ar pieslēguma jaunu 160A. Apkurei paredzēts izmantot zemes siltumsūkni. Izbūvētas siltās grīdas, kā arī paredzēti risinājumi ventilācijai un kondicionēšanai. Ūdens un kanalizācijas pieslēgums pie pašvaldības komunikācijām ir izbūvēts zem Svētupes. Tāpat ir nostiprināti Svētupes krasti.

Šajā kompleksā ir plaša konferenču zāle, no jauna izbūvētajā trešajā ir paredzēta viesnīcas numuriņi. Vienlaikus kompleksā var uzturēties vairāk kā 100 viesi. Korporatīvo pasākumu dalībnieku skaits ir prakstiki neierobežots. Tāpat šeit ir paredzēts restorāns, telpas amatnieku darbnīcām, konditorejai, veikaliņiem, mājražotājiem un daudz kas cits. Ņemot vērā, ka telpas vēl līdz galam nav pabeigtas, jaunajiem īpašniekiem ir visas iespējas tās iekārtot atbilstoši savām vajadzībām!

Šī ir perspektīva vieta tūrisma biznesa attīstībai. Apkārtnē ir ekotūrismam paredzētas vietas – Randu pļavas, Salacas upe, Niedrāju - Pilkas purva taka, blakus jūra, Burtnieku ezers stundas brauciena attālumā. Līdz Rīgas centram pa labu šoseju ir nepilni 100 km. Apmeklētāju plūsmu nodrošinās gan Via Baltica, gan arī RAIL BALTICA. 

Īpašums tiek pārdots ar visām tajā esošajām iekārtām un mēbelēm, t.sk., virtuves iekārtas, 360 krēsli, u.c.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildus informāciju par īpašumu, projektu vai sarīkoto nekustamā īpašuma apskati!

Šeit video ar vēsturiskiem skatiem: 

 

Karte

Īpašuma veids Komercplatība
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 30
Telpu platība 2598.15 m²
Zemes platība 8700 m²
Īpašuma ID K-7
2 200 000 €
847 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu