Jaudas iela 2D, Ogre

Pārdod nekustamo īpašumu – komercplatību Ogrē, Jaudas ielā 2D. 

Uz īpašuma atrodas garāžu komplekss (1 164.1 m2), noliktava (50.3 m2), sardzes māja (9.1 m2), asfaltēts laukums ar kopējo platību aptuveni 3 800 m2 un zaļā zona ar kopējo aptuveno platību 2 935.5 m2

Īpašums atrodas Ogres stratēģiski nozīmīgā vietā – ražošanas objektu apbūves teritorijā (R), blakus publiskās apbūves teritorijai (PA). Līdz augstākās kategorijas Latvijas autoceļam A6 Rīga—Daugavpils—Krāslava—Baltkrievijas robeža ir nepilni 700 m. Līdz Rīgas apvedceļam (A4 Baltezers—Saulkalne) ir 16 km, bet līdz Rīgas apvedceļam (A5 Salaspils–Babīte) ir 22 km. Līdz Tīnūžu šosejai ir tikai 9 km.

Garāžu kompleksā ir 8 strādājoši boksi. Divos boksos ar paaugstinātu betona grīdas izturību ir paredzēts remontēt smago tehniku, t.sk., kāpurķēžu traktorus. Tāpat boksos ir arī garderobes darbiniekiem un sanitārie mezgli. Īpašums atrodas slēdzamā teritorijā ar fizisko apsardzi.

Zemes vienībai pamatā ir pilsētai tipiskie apgrūtinājumi – ekspluatācijas aizsargjoslas ap komunikācijas līnijām, ieskaitot sarkano līniju un gāzes vada aizsargjoslu, kā arī ceļa servitūta, kas nostiprināta par labu nekustamajam īpašumam Jaudas iela 2E, kuru iespējams iegādāties kopā ar šo īpašumu un īpašumu Jaudas iela 2A.

Šis ir laba iespēja investēt jau gatavā objektā, kurš atrodas labā vietā un kuram perspektīvā iespējams mainīt izmantošanas veidu ar lielāku atdevi. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Video: 

 

Karte

Īpašuma veids Komercplatība
Darījuma veids Pārdod
Telpu platība 1223.5 m²
Zemes platība 7959 m²
Stāvs 1/1
Īpašuma ID K-9
375 000 €
306 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu