Meistaru 8, Vecrīga

Pārdošanā plašas komerctelpas vēsturiskā mājā – Meistaru ielā 8. Ēka būvēta 1810. gadā. Nav kultūras piemineklis.

Tiek piedāvāts iegādāties visas mājas pirmo stāvu 270 m2 platībā, kas sastāv no 3 atsevišķiem īpašumiem (3 atsevišķi zemesgrāmatu nodalījumi) un iekšpagalma 34 m2 platībā. Pagalmā ir arī iebrauktuve no Mazās Smilšu ielas. Pagalms ir slēdzams un tajā var novietot vairākas mašīnas vai to var izamntot, lai veiktu preču izkraušanu vai piegādi.

Nekustamajam īpašumam ir izstrādāts un saskaņots tehniskais projekts visu 3 īpašumu pārbūvei un apvienošanai vienā kopējā īpašumā. Šobrīd jau liela daļa no telpu apvienošanas un pārējiem tehniskajā projektā iekļautajiem darbiem ir veikti vai iesākti (telpu apvienošana, ūdens un kanalizācijas tīkli). Apkure - centrālā, ūdens un kanalizācija - pilsētas. Gāzes un elektrības pieslēgums. Telpas arī aukstajos gada mēnešos siltas, jo pagrabstāvā atrodās siltumtrase. Projektu realizējot, iegūsiet plašas, gaišas, atvērta tipa modernas telpas vēsturiskā ēkā.

Lieliska iespēja izmantot dažādiem komercdarbības veidiem - restorāns, bārs, kafejnīca, birojs, studija, u.c. 

Māja atrodas Vecrīgas sirdī - 50 m līdz Līvu laukumam, blakus "Kaķu nams", Lielā un Mazā ģilde, kā arī Pulvera tornis. Meistaru ielas pretējā pusē ir prestižs apģērbu “L'Couture Company”, pāri Mazajai Smilšu ielai ir Centrālās finanšu un līgumu aģentūras klientu apkalpošanas centrs, pretī pa diagonāli – Finanšu ministrija. Ēkā arī līdz šim ilgstoši un sekmīgi darbojušies komerctelpu nomnieki (piemēram, "Smilšu pulkstenis").

Līvu laukumā un tam apkārtējās ielās pastāvīgi liela cilvēku plūsma. Šādi nekustamie īpašumi nav sastopami bieži, izmantojiet savu iespēju! Droši sazinieties ar mums, lai uzzinātu padziļinātu informāciju par īpašumu vai vienotos par apsekošanu.

Karte

Īpašuma veids Komercplatība
Darījuma veids Pārdod
Telpu platība 270 m²
Zemes platība 34 m²
Stāvs 1/3
Īpašuma ID K-3
450 000 €
1 667 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu