Pārdod komercplatības Rīgā, Brīvības ielā 139

Pārdod komercplatības Rīgas centrā. Telpas var tikt izmantotas veikalam, salonam vai kā investīciju objekts, kuru tālāk izmantot, piemēram, biroju nomai.

Komercplatība atrodas mājā „Bulvāru rezidence”, kura tika atjaunota 2006. gadā. Māja atrodas Brīvības ielā 139, kur 1920. gadā tika uzcelta ēka tipogrāfijas vajadzībām – bijusī tipogrāfija „Rota”. Tagad tur izbūvēta dzīvojamā māja ar 21 ekskluzīvu dzīvokli un trim veikaliem pirmajā stāvā. Trīskāršais stiklojums un mājas konstrukciju skaņas izolācija pasargā ēku no ārējiem pilsētas trokšņiem. Rekonstruētais nams veiksmīgi apvieno vēsturisko un mūsdienīgo.

Telpām ir atvērtais plānojums ar nodalītu virtuvi un vannas istabu. Telpas var viegli un bez kavēšanās pārveidot atbilstoši jaunā īpašnieka vajadzībām. Tajās ir augsti griestie un lieli panorāmas logi, kā arī sienas ar spoguļiem, kas padara telpas lielākas.

Ir uzstādītas ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas, kas nodrošinās svaigu gaisu un patīkamu temperatūru, gan karstās vasarās, gan arī aukstās ziemās. Visas pilsētas  komunikācijas, kā arī  apsardzes signalizācija. Komunālie maksājumi vasarā ir līdz 150 EUR, bet ziemā līdz 290 EUR. Māju apsaimnieko biedrība “B-139”. 

Mājas pagalmā ir divas automašīnu stāvvietas. 140 m attālumā, tajā pašā Brīvības ielas pusē, atrodas maksas autostāvvieta. Sabiedriskā transporta pietura ir 180 m attālumā.

Šis ir labs un adekvāts piedāvājums komercplatībai pilsētas centrā. Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Komercplatība
Darījuma veids Pārdod
Telpu platība 95.1 m²
Stāvs 1/4
Īpašuma ID K-15
108 000 €
1 136 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu