Sabiles iela 5, Kandava

Pārdod komercplatības veikalu, kafejnīcu, salonu un citu komercdarbības veidu attīstībai. Īpašumā ietilpst viss mājas 1. stāvs. Īpašums atrodas Kandavas vecpilsētas laukumā, sakārtotā apkārtnē ar aktīvu cilvēku plūsmu un bezmaksas stāvvietām automašīnām.

Telpās ir nesen veikts kapitālais remonts, tajā skaitā nomainītas visas pilsētas komunikācijas - elektroinstalācija, ūdens un kanalizācijas tīkli. Ir savs autonoms apkures katls, bet ir iespēja pieslēgties arī pilsētas centrālajai apkurei.

Komerctelpām šobrīd ir 2 stabili nomnieki, kas var turpināt darbību ar labu ienesīgumu, ja potenciālajam īpašniekam nav padomā savi plāni uzņēmējdarbībai. Ir arī savs apsaimniekotājs ar pozitīvu uzkrājuma bilanci.

Apkārtnē atrodas viesnīca, kafejnīcas, saloni, dažāda profila veikaliņi, Kandavas vecpilsētas apskates un kultūras objekti, kas piesaista apmeklētājus.  

Nekustamais īpašums nav ieķīlāts un tam nav nekādi apgrūtinājumi. Īpašumu ir iespējams dalīt 2 daļās. Zemes gabals 300 m2 ir īpašumā kā domājamā daļa. Papildus ir iespēja iegādāties remontējamu 1-istabas dzīvokli 2. stāvā šajā namīpašumā.

Kandava ir pilsēta, ar kuru sākas Kurzeme un Abavas senleja. Tā atrodas 97 km no Rīgas un 28 km no Tukuma. Kandava ir vietējas nozīmes tūrisma centrs un tai ir potenciāls kļūt par nacionāla mēroga tūrisma pilsētu. Te ir dabas liegums Čužu purvs, Čužu purva taka un sākas ūdenstūrisma maršruts pa Abava upi.

Pārdodamā komercplatība ir lieliski piemērota tūrisma pakalpojumu sniegšanai. Droši zvaniet vai rakstiet, ja ir jautājumi un vienosimies par īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Komercplatība
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 5
Telpu platība 200 m²
Zemes platība 300 m²
Stāvs 1/2
Īpašuma ID K-6
50 000 €
250 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu