Jaudas iela 2E, Ogre

Pārdod nekustamo īpašumu – komercplatību Ogrē, Jaudas ielā 2E. 

Īpašums sastāv no zemes gabala 4 152 m2 un 4 ēkām. Saskaņā ar kadastra datiem uz zemes vienības atrodas noliktava (858.9 m2), šķūnis (32.5 m2), pagrabs (30.8 m2) un darbnīcas (1190.5 m2), asfaltēts laukums ar kopējo platību aptuveni 600 m2. Realitātē noliktava ir mūsdienīgi iekārtots angārs ar 6 m augstiem paceļamiem vārtiem un augstu grīdas izturību (3t/m2) un ekonomisku apkuri. Pēc kadastra datiem esošajās darbnīcās ir izvietotas ražošanas telpas un biroja telpas. Pirmajā stāvā ir ražošanas telpas, kas savienotas ar angāru. Otrajā un trešajā stāvā ir biroju telpas, darbinieku ģērbtuves un sanitārie mezgli ar WC un dušu.

Angārs un ražošanas telpas šobrīd ir izīrētas. Īpašums atrodas slēdzamā teritorijā ar fizisko apsardzi.

Īpašums atrodas Ogres stratēģiski nozīmīgā vietā – ražošanas objektu apbūves teritorijā (R), blakus publiskās teritorijai (PA). Līdz augstākās kategorijas Latvijas autoceļam A6 Rīga—Daugavpils—Krāslava—Baltkrievijas robeža ir nepilni 700 m. Līdz Rīgas apvedceļam (A4 Baltezers—Saulkalne) ir 16 km, bet līdz Rīgas apvedceļam (A5 Salaspils–Babīte) ir 22 km. Līdz Tīnūžu šosejai ir tikai 9 km.

Zemes vienībai pamatā ir pilsētai tipiskie apgrūtinājumi – ekspluatācijas aizsargjoslas ap komunikācijas līnijām, ieskaitot gāzes vada aizsargjoslu. Piekļūšana zemei ir pa nostiprināto ceļa servitūta teritoriju, kas šķērso nekustamo īpašumu Jaudas iela 2D, kuru iespējams iegādāties kopā ar šo īpašumu un īpašumu Jaudas iela 2A.

Šis ir laba iespēja investēt jau gatavā objektā, kurš atrodas labā vietā un kuram perspektīvā iespējams mainīt izmantošanas veidu ar lielāku atdevi. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Video:

 

 

Karte

Īpašuma veids Komercplatība
Darījuma veids Pārdod
Telpu platība 2112.7 m²
Zemes platība 4152 m²
Īpašuma ID K-8
750 000 €
355 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu