Pārdod biroja ēku Ogrē, Jaudas iela 2A

Pārdod nekustamo īpašumu – biroju ēku Ogrē, Jaudas ielā 2A. 

Īpašums sastāv no zemes gabala 1 094 m2 un biroja ēkas ar kopējo platību 544.4 m2.

Tiek pārdotas 2/3 no ēkas. 

Daļa biroju telpu šobrīd ir iznomātas. Biroja ēkas priekšā ir asfaltēts laukums, kur iespējams novietot automašīnas. Tuvākā autobusa pietura atrodas 400 m attālumā. Ar sabiedrisko transportu var nokļūt pilsētas centrā 10 minūtēs.

Īpašums atrodas Ogres stratēģiski nozīmīgā vietā – ražošanas objektu apbūves teritorijā (R), blakus publiskās teritorijai (PA). Līdz augstākās kategorijas Latvijas autoceļam A6 Rīga—Daugavpils—Krāslava—Baltkrievijas robeža ir nepilni 700 m. Līdz Rīgas apvedceļam (A4 Baltezers—Saulkalne) ir 16 km, bet līdz Rīgas apvedceļam (A5 salaspils–Babīte) ir 22 km. Līdz Tīnūžu šosejai ir tikai 9 km.

Zemes vienībai pamatā ir pilsētai tipiskie apgrūtinājumi – ekspluatācijas aizsargjoslas ap komunikācijas līnijām, ieskaitot sarkanās līnijas un gāzes vada aizsargjoslu. Kopā ar šo nekustamo īpašumu iespējams iegādāties īpašumus Jaudas iela 2D un Jaudas iela 2E.

Šis ir teicama iespēja investēt jau gatavā objektā, kurš atrodas labā vietā un kuram perspektīvā iespējams mainīt izmantošanas veidu ar lielāku atdevi. Biroja telpas visu laiku ir lietotas un apsaimniekotas. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Biroju ēkas priekšā ir novietotas mašīnas
Īpašuma veids Komercplatība
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 20
Telpu platība 360 m²
Zemes platība 1094 m²
Stāvs 2/2
Īpašuma ID K-14
275 000 €
764 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu