Pārdod māju (komercplatība). Īpašums sastāv no zemes un daudzstāvu ēkas, kas var tikt izmantota gan kā daudzīvokļu māja, gan kā viesus nams. Zeme atrodas skaistā vietā pie ūdens - Amatas upes. Māja celta 2008.gadā. Ņemot vērā tā brīža ekonomisko situāciju, jaunie projekti Latvijā tika apturēti. Līdzīgi arī šis mājas projekts tika iesaldēts, un māja tika iekonservēta. Mājā ir nepieciešams pabeigt iekšdarbus.

Ērta atrašanās vieta, blakus A2 valsts nozīmes autoceļš Rīga- Sigulda- Igaunijas robeža, Rīga 70 km attālumā, līdz Cēsīm 10 km, līdz Siguldai 25 km. Pretī mājai ir bērnu rotaļu laukums. 

Ēkai ir 3 stāvi un mansarda stāvs. Pagalms izklāts ar bruģi. Pie mājas pieved asfaltēts ceļš. Apkārtējā teritorijā ir dažādas papildus attīstības iespējas vienalga vai īpašums tiktu izmantots kā daudzdzīvokļu ēka, vai kā viesnīca vai viesu nams. 

Būves kopējā platība 2 756 m2, zemes platība 6 848 m2. Ēkai ir visas komunikācijas – elektrība, ūdens, kanalizācija. Ierīkota centralizētā apkures sistēma. 

Šāda veida nekustamie īpašumi ir lieliski investīciju objekti. Ēkā ir iespējams ierīkot 28 dzīvokļu īpašumus vai viesu istabas. Pēc remonta pabeigšanas dzīvokļus var pārdot vai izīrēt. Dzīvokļi Cēsīs maksā sākot no 1 000 EUR/m2. Pašreizējā stāvoklī īpašuma cena ir tikai 140 EUR/m2.

Blakus atrodas viesu nams "Bille" un Billes HES. 700 metru attālumā ir izvietota kafejnīca un viesu nams "Melturi", līdz kuram ved gleznains kājāmgājēju un riteņbraucēju celiņš, kas pa skaistu tiltiņu šķērso Amatas upi.

Droši sazinieties ar mums, lai uzzinātu padziļinātu informāciju par objektu. Šeit aplūkojami video no putna lidojuma.

 

Karte

Īpašuma veids Komercplatība
Darījuma veids Pārdod
Telpu platība 2756 m²
Zemes platība 6848 m²
Īpašuma ID K-4
399 000 €
145 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu