Pārdod zemi ar projektu un pamatiem Baložos

Pārdod zemi ar pamatiem un projektu mājas būvniecībai Ķekavas novada, Baložos. Zemes platība 1 257 m2.

Īpašuma kadastra numurs 8007 003 3569, zemes vienības kadastra apzīmējums 8007 003 3569, adrese  – Varavīksnes iela 2/4, Baloži, Ķekavas nov., LV-2112. Apgrūtinājumi - ekspluatācijas aizsargjoslas teritorija gar elektrisko tīklu gaisvadu līniju ārpus pilsētām un ciemiem ar nominālo spriegumu līdz 20 kilovoltiem – 0.015 ha. Saskaņā ar Valsts zemes dienesta kadastra informācijas datiem uz zemes atrodas māja un 3 palīgēkas, kuras ir demontētas līdz pamatiem. Tas ļauj uzcelt jaunu māju uz esošiem pamatiem, ka arī ir iespēja tos paplašināt. 

Īpašumā ir pievilktas visas komunikācijas - elektrība, gāze, pilsētas ūdensvads un pilsētas kanalizācija. Zemi  ir iespējams sadalīt divos atsevišķos gabalos, saņemta atļauja no Ķekavas domes uzsākt zemes ierīcības projekta izstrādi īpašuma sadalei.

Pāri ceļam ir mežs, kurā var veikt pastaigas svaigā gaisā. Titurgas ezers ar labiekārtotām atpūtas zonām un bērnu rotaļu laukumiem ir 1.1 km attālumā.

Baložu centrs ir 2.6 km attālumā, kur ir pieejami  veikali “Mego” un “Top”, kā arī kafejnīcas un pakalpojumu sniegšanas vietas. Tuvākā autobusu pietura ir 850 m attālumā. 

Īpašnieks ir atvērts diskusijai par īpašuma cenu!

Baloži ir lieliska vieta, kur dzīvot, būvēt privātmāju un kura ir ļoti ērti sasniedzama pēc jaunā Ķekavas apvedceļa izbūves. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 1257 m²
Īpašuma ID Z-32
50 000 €

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu