Kalēju iela 2, Kandava

Pārdod zemi privātmājas būvniecībai Kandavā - Kalēju ielā 2. Kopējā zemesgabala platība 1268 m2.

Apbūves gabals ar pievilktām komunikācijām (elektrība, ūdens, kanalizācija). Reta iespēja par saprātīgu cenu tikt pie sakārtotas apbūves zemes klusā privātmāju rajonā, tuvu Kandavas centram, bērnudārzam, skolām.

Ir iespējams iegādāties vēl 3 citus līdzīgus zemesgabalus:

  • Kalēju 4 - 1230 m2
  • Kalēju 6 - 1201 m2
  • Kalēju 8 - 1276 m2

Zemes gabalam (Kalēju 2) ir apbūves projekts tapšanas stadijā - 4-istabu privātmāja ar saimniecības ēku. Vajadzības gadījumā vēlāk iespējams izbūvēt 2. stāvu.

Zemes īpašnieks var piedāvāt mājas būvniecību no pamatiem līdz atslēgai vai daļēju būvniecību. Ja nepieciešams īpašumu ieķīlāt, lai piesaistītu bankas finansējumu īpašuma iegādei, var veikt būvniecības darbus par saviem līdzekļiem līdz vajadzīgajai stadijai, iepriekš noformējot līgumu un drošības naudas iemaksu. Ar īpašnieku var vienoties arī par daļēji atlikto maksājumu. 

Mums ir arī dažādi sadarbības piedāvājumi no moduļu māju ražotāja, ar iespēju 2-3 mēnešu laikā nogādāt un novietot uz zemesgabala jau pilnībā dzīvošanai gatavu mājokli (līdz 58 mplatībā) pēc individuāli Jums pielāgota projekta.

Jautājumu gadījumā papildus informāciju sniegsim telefoniski vai e-pastā. Vislabāk, protams, uzreiz vienoties par zemesgabala apskati dabā!

Šeit video no putna lidojuma:

 

Karte

Zemes gabala platība ir 1268 kvadrātmetri
Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 1268 m²
Īpašuma ID Z-14
16 500 €

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu