Pededzes iela 3, Jūrmala, Asari

Pārdod zemi ļoti labā atrašanās vietā Asaros privātmājas vai dvīņu mājas būvniecībai. Zemes gabals kvadrāta formas, līdzens (43m x 43m). Pa Pededzes ielu pievilktas visas pilsētas komunikācijas - elektrība, ūdens, kanalizācija, gāze - atliek tikai saņemt tehniskos noteikumus un pieslēgties. Tehniskie noteikumi kopā ar pagalma tīklu izbūves shēmu ūdens un kanalizācijas pieslēgumiem tiek izsniegti bez maksas. Jūrmalas pašvaldība plāno veikt arī ielu asfaltēšanas darbus, tiklīdz visi klienti izveido pieslēgumus. 

Zeme neatrodas uz kādas no Jūrmalas maģistrālajām ielām ar intensīvu satiksmes plūsmu, kas traucētu privātumu. Saskaņā ar Jūrmalas valsts pilsētas plānojuma zonējumu (DzS18) - apbūves blīvums 25%, augstums līdz 12 m. Šeit ir iespējams būvēt privātmāju, dvīņu māju vai mazstāvu dzīvokļu īpašumu ar 3 stāviem.

Lielisks novietojums apkaimē - ar kājām 600 m līdz Asaru pludmalei, 500 m līdz "Senā Bode" veikalam, 500 m līdz slavenajam Armēņu restorānam, 550 m līdz Asaru dzelzceļa stacijai, 600 m līdz Jūrmalas autobusam, 400 m līdz Asaru parkam ar bērnu un sporta laukumiem.

Zemes robežu plāns bez apgrūtinājumiem. Nekustamajam īpašumam viens īpašnieks un tas nav apgrūtināts ar saistībām.

Ja jūs meklējat brīvu zemes gabalu privātmājas būvniecībai Jūrmalā, šī zeme ir lieliska izvēle. Šādu - labi novietotu zemesgabalu - Jūrmalā jūras pusē par tirgus cenu ir palicis ļoti maz!

Riga Brokers piedāvājumā arī moduļu mājas, ko varat izvietot uz šī zemes gabala.

Reālam interesentam cena ir apspriežama. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par šo vai citiem nekustamiem īpašumiem!

Šeit video no putna lidojuma.

 

Karte

Zemes gabals atrodas Pededzes ielā
Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 1855 m²
Īpašuma ID Z-11
192 000 €

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu