Pārdod zemi Kavalērijas iela 2, Jēkabpils

Pārdod zemi Jēkabpils centrā – Pils rajonā! Šī ir viena no pēdējām neapbūvētajām vietām, kas vēl pieejama. Īpašums ir ļoti labi novietots un tā ir izdevīga ieguldījuma iespēja. 

Īpašums atrodas jaukta centra apbūves teritorijā (JC2). Šī zona pieļauj visplašāko jauktas izmantošanas teritoriju, t.sk., savrupmāju, rindu māju, daudzdzīvokļu māju, biroju ēku, tirdzniecības vai pakalpojumu objektu, tūrisma un atpūtas iestāžu un cita veida apbūvi. Atļautais apbūves augstumu līdz 5 stāviem, apbūves intensitāte līdz 130%. 

Uz zemes gabala atrodas fundamentāli izbūvēts, militārai infrastruktūrai paredzēts asfaltēts laukums ar paaugstinātu izturību. No 1944. gada – 1993. gadam šeit atradās PSRS tāllidojumu izlūkošanas aviācijas pulks un armijas noliktavas. 

Zemes gabals atrodas nekustamā īpašuma ar kadastra numuru 5601 001 3045 (kadastra apzīmējums 5601 001 3066) sastāvā, adrese – Raiņa iela 80, Jēkabpils. Īpašuma sadalei ir izstrādāts un apstiprināts detālplānojums, pašlaik jauno zemes gabalu reģistrācija Valsts zemes dienesta kadastra informācijas sistēmā. 

Pie zemes īpašumiem ir paredzēta Jēkabpils pilsētas pašvaldības iela, kuru izbūvi, kā arī  komunikāciju pievilkšanu līdz apbūves teritorijai, veic pašvaldība. Pārējā detālplānojuma teritorijā ir paredzēta 23 dzīvojamo māju izbūve. 

Ņemot vērā projektētā dzīvojamo māju kvartāla unikālo novietojumu, īpašumu perspektīvā apbūve kardināli mainīs teritorijas tēlu. Nepalaidiet garām iespēju iegādāties šo īpašumu, jo šādi zemes gabali ir retums. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas!

Karte

Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 4488 m²
Īpašuma ID Z-25
35 900 €
53 900 €

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu