Kalnrozes iela 24, Salaspils

Pārdod zemi privātmāju celtniecībai Salaspilī. 

Nekustamā īpašuma adrese Kalnrozes iela 24, īpašuma kadastra numurs 80310090108, zemes vienības kadastra apzīmējums 80310090108. Zemes gabala kopējā platība ir 6056 m2

Gar zemi ved asfaltēta iela (Kalnrozes iela). Gar īpašumu ir izvilktas Sadales tīkla elektrolīnijas. Tāpat gar zemi iet pilsētas komunikācijas – ūdens un kanalizāciju tīkli (šeit ūdensvadu karte un kanalizācijas tīklu karte). 
Saskaņā ar Salaspils novada teritorijas plānojumu īpašums atrodas mazstāvu apbūves teritorijā (DzM). Šeit pieeja Salaspils pilsētas funkcionālā zonējuma karte.

Salaspils novada teritorijas izmantošanas un apbūves saistošie noteikumi pieļauj esošā nekustamā īpašuma dalīšanu mazākos īpašumos ar platību vismaz 600 m2. Pieļaujamais apbūves augstums ir līdz 12 metriem. zemes vienības maksimālais apbūves blīvums nepārsniedz 30% no zemes vienības platības.

Apkārtnē dominē privātmāju un jauno projektu daudzstāvu māju apbūve. 

Īpašums atrodas 150 m no dzelzs ceļa stacijas “Dole”, kas ir priekšrocība, nevis trūkums. Pa dzelzsceļu kursē vilciens maršrutā Rīga – Aizkraukle. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 6 pieturas, kuras vilciens veic 20 minūtēs un tas izmaksā 1 eiro un 10 centus. Vilciens kursē biežāk nekā reizi stundā. Ņemot vērā Rīgas pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies.

Ņemot vērā apkārtnē esošo privātmāju un daudzstāvu māju apbūvi, ir redzams, ka vilciena sliežu nosacītais tuvums neietekmē dzīves komfortu. 

Šī ir viena no retajām neapbūvētajām vietām, kuru attīstīšanai nav nepieciešamas lielas investīcijas. Īpašums ir ļoti labi novietots un tā ir izdevīga ieguldījuma iespēja. Nezaudējiet iespēju iegādāties šo zemi, jo šādi nekustamie īpašumi par šādu cenu ir retums! Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 6056 m²
Īpašuma ID Z-6
60 000 €

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu