Zušu iela 35, Rīga

Pārdod zemi ļoti labā atrašanās vietā Rīgā privātmājas būvniecībai. 

Nekustamais īpašums atrodas ekskluzīvā vietā – privātmāju ciematā ar dzīvo apsardzi, blakus golfa klubam ''OZO'', Ķīšezeram un Mežaparkam. Viss ciemats ir apjozts ar žogu. Izejot pa vārtiņiem, iespējams nokļūt tieši uz Mežaparka pastaigu takām un golfa klubu. Visas ielas teritorijā ir asfaltētas.

Īpašums atrodas savrupmāju apbūves teritorijā, maksimālā apbūves intensitāte ir 40%, var būvēt māju līdz 3 stāviem.

Īpašumā ir elektrības pieslēgums. Pie zemes gabala ir pievilktas pārējās komunikācijas - elektrība, ūdens, kanalizācija, gāze, un TET sakaru līnijas - atliek tikai saņemt tehniskos noteikumus un pieslēgties. 

No loģistikas viedokļa īpašums atrodas izcilā vietā. Nokļūšana uz Tallinas vai Valmieras šosejām nerada nekādas problēmas. Kopš Daudersalas satiksmes pārvada izbūves būtiski ir uzlabojusies nokļūšana pilsētas centrā. Pēc būvdarbu pabeigšanas Gustava Zemgala gatvē 2024.gadā būs izveidots savienojums ar Austrumu maģistrāli, kas nodrošinās arī ērtas Rīgas centra apbraukšanas iespējas. 

Tuvākais veikals ir “Mego Mīlgrāvis”, kas atrodas 1.1 km attālumā. Turpat arī nepieciešamības gadījumā ir sabiedriskā transporta pieturas. Leģendārais bistro “Šašliki Mangaļos” ir tikai 900 m attālumā.

Ja jūs meklējat brīvu zemes gabalu privātmājas būvniecībai Rīgā, šī zeme ir lieliska izvēle. Šādu - labi novietotu zemesgabalu Rīgā nav daudz! Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par šo vai citiem nekustamiem īpašumiem!

Karte

Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 2732 m²
Īpašuma ID Z-20
180 000 €

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu