Vārnu iela 17, Rīga

Pārdod zemi Rīgas centrā. 

Nekustamā īpašuma kadastra numurs ir 0100 036 0033, zemes vienības kadastra apzīmējums 0100 036 0033. 

Īpašuma adrese – Vārnu iela 17, un tas atrodas jauktas centra apbūves teritorijā, kur atļauta daudzdzīvokļu māju, komerciāla rakstura objektu, tirdzniecības un pakalpojumu objektu, rindu māju, dvīņu māju, u.c. objektu būvniecība. 

Faktiski īpašums ir regulāras formas zemes gabals, kas ir brīvs no apbūves. Apkārtnē dominē daudzstāvu māju apbūve. Īpašumam nav apgrūtinājumu, kas ierobežotu daudzdzīvokļu māju celtniecību. Visas komunikāciju līnijas iet gar zemi.

Īpašumam ir laba atrašanās vieta. Tas atrodas kvartāla iekšienē pie asfaltētas ielas, prom no maģistrālajām ielām. Tajā pašā laikā visas šīs ielas ir sasniedzamas dažu minūšu gājiena attālumā. 100 m attālumā atrodas Grīziņkalns ar GHETTO GAMES, kā sabiedriskās transporta pieturas. Tāpat dažu minūšu gājiena attālumā ir viens no labākajiem Rīgas parkiem – Ziedoņdārzs. 800 m attālumā ir Centra sporta kvartāls. Līdz tuvākajam iepirkšanās centram “Domina” ar “Maxima XXX” ir 1.2 km. Apkārtnē ir vairākas skolas un pirmsskolas izglītības iestādes.

Šī ir lieliska vieta, lai dzīvošanai un daudzdzīvokļu māju būvniecībai. Vieta piedāvā visas nepieciešamās dzīves ērtības, un tās tuvums centram nodrošina daudz iespēju atpūsties un baudīt brīvo laiku. Šī ir lieliska investīciju iespēja. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 1405 m²
Īpašuma ID Z-19
492 000 €

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu