Dzelzsceļa iela 53, Jūrmala, Asari

Pārdod zemi - saulains apbūves zemes gabals privātmājas būvniecībai. Nekustamais īpašums atrodas Jūrmalā, Asaros - jūras pusē. Zemei ir līdzens reljefs un regulāra forma – taisnstūris (21X43 m). Atrodas pie asfaltētas ielas. Pie īpašuma robežas pievilktas visas pilsētas komunikācijas ar pieslēguma vietām jau uz zemesgabala - gan pilsētas ūdens, gan kanalizācija. Elektrības pieslēgums īpašumā (ir strāvas ievadaparāts). Gāzes vadam iespējams pieslēgties gan no Ķeistuta, gan Dzelzceļa ielas. Zemesgabals robežojas ar 2 kaimiņu īpašumiem, kā arī Ķeistuta ielu un Dzelzceļa ielu, kas atvieglo gan apbūves plānošanu un projektēšanu, gan piekļuvi organizējot būvniecības procesus. Zeme neatrodas pie kādas no Jūrmalas maģistrālajām ielām ar intensīvu satiksmes plūsmu, kas traucētu privātumu. Saskaņā ar Jūrmalas valsts pilsētas plānojuma zonējumu (DzS18) - apbūves blīvums 25%, augstums 12 m. Šeit ir iespējams būvēt māju ar vairākiem stāviem.

Zemes robežu plānā apgrūtinājumu nav. Īpašums nav ieķīlāts, vai apgrūtināts ar cita veida saistībām. Viens īpašnieks.

Laba apkaimes infrastruktūra - 900 m līdz Vaivaru rehabilitācijas centram, 400 m līdz Jūrmalas autobusam, 700 m līdz Jūrmalas pludmalei, 350 m līdz "piemājas" veikalam, 500 m līdz Vaivaru vilcienu stacijai (un slavenajai "Stacija Vaivari" picērijai), 850 m līdz Asaru parkam ar bērnu un sporta laukumiem. 

Ja jūs meklējat perfektu zemes gabalu privātmājas būvniecībai Jūrmalā, šī zeme ir lieliska izvēle. Šādu - labi sakārtotu zemesgabalu - Jūrmalā jūras pusē par tirgus cenu ir palicis ļoti maz! Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par šo vai citiem nekustamiem īpašumiem!

Šeit video no putna lidojuma.

 

Karte

Pārdots
Īpašums atrodas uz Dzelzceļa un Ķeistuta ielu krustojuma
Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 900 m²
Īpašuma ID Z-10
99 900 €

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu