Indrāni, Mārsnēnu pagasts

Pārdod zemes īpašumu Mārsnēnu pagastā, Cēsu novadā (kādreizējais Priekuļu novads). Īpašums sastāv no 3 zemes vienībām. 

Pirmā zemes vienība (1,107 ha) atrodas Mārsnēnu centrā, un uz tās ir ar remontējama māja, šķūnis, pagrabi, garāža, augļkoku dārzs un birzs. Mājā ir guļbūve, kurai jau ir apstiprināts rekonstrukcijas  projekts. Mājas platība ir 104.2 m2. Teritorija ir sakopta un ierobežota ar sētu. Īpašumam pieslēgta elektrība un ūdensvads. Ir vietējā kanalizācijas aka, bet nav problēmu pievienoties pie ciemata kopējās kanalizācijas sistēmas. Blakus īpašumam atrodas parks, veikali un kafejnīca, ērta sabiedriskā transporta kustība.

Otra zemes vienība ir lauksaimniecībā izmantojamā zeme ar kopējo platību 0,561 ha. Zemes izmantošanas veids – aramzeme (0,515 ha), kvalitatīvais novērtējums ir 47 balles, meliorēta, atrodas pie ceļa. Zeme tiek apstrādāta. Pēc īpašuma iegādes lauksaimniecības zemi var iznomāt vai atdalīt un pārdot. Šis zemes gabals atrodas 500 m attālumā no pirmās zemes vienības.

Trešā zemes vienība ir meža zeme (6,798 ha), kas atrodas 10 km no īpašuma. Vienā nogabalā (0,4 ha) ir izretināta priede un viens nogabals ar jaunaudzi, pārējie ir izcirtumi.

Mārsnēni ciems atrodas autoceļu Cēsis- Liepa- Smiltene un  Rauna-Mārsnēni-Valmiera krustojumā. Ciems ir izveidojies Lisas upes krastos ap bijušās Mārsnēnu muižas centru, kura 18 gs. tika atdalīta no Raunas pils. 19 gs. beigās šeit, Cēsu-Smiltenes ceļa malā, 9 sētas piešķīra cara armijā 25 gadus nodienējušiem zaldātiem. Tā izveidojās Mārsnēnu ciems ar patreiz 728 iedzīvotājiem.

Šī ir laba iespēja cilvēkiem, kuriem vēlas dzīvot laukos. Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 84660 m²
Īpašuma ID Z-15
59 000 €

Atbildīgais aģents

Biruta Muiža

+371 2945 1111

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu