Pārdod zemi Rīgā, Ciema iela 6

Pārdod zemi privātmājas būvniecībai Rīgā.

Nekustamā īpašuma adrese ir Ciema iela 6, īpašuma kadastra 0100 082 0374, zemes vienības kadastra apzīmējums 0100 082 0374. Zemes gabala kopējā platība ir 1 441 m2. Apgrūtinājumi - ekspluatācijas aizsargjoslas gar elektrolīnijām. Zemes lietošanas mērķis - individuālo dzīvojamo māju apbūves zeme.

Zemes gabalu ieskauj gleznains mežs un uz tā atrodas neliels, vecs, dabisks dīķis, kas šai piešķir vietai neatkārtojamu šarmu. Zemes gabala pamatni veido smilšaina augsne  un tam ir regulāra taisnstūra forma, kas to padara ideāli piemērotu apbūvei. Saskaņā ar Valsts zemes dienesta kadastra informācijas datiem uz zemes vienības atrodas 2 mājas. Realitātē īpašumā ir vienas mājas pamati 200 m2 platībā. Pie zemes gabala robežas ir pieejama gāze un elektrība. Ūdens, kanalizācija un citas inženierkomunikācijas arī atrodas turpat blakus. Pieejama topogrāfija.

Zemei ģeogrāfiski ļoti pateicīga vieta ar asfaltētiem pievadceļiem un Jūrmalas šoseju. Līdz pilsētas centram jābrauc vien 15 minūtes. Blakus ir Geims tenisa centrs, Sky, Palms Beach Club. 150 m attālumā ir sabiedriskā transporta pietura. 

Ja jūs meklējat zemi mājas būvniecībai Rīgā, kuru ieskauj mežs, vai vēlaties iegādāties investīciju objektu, šis īpašums ir perfekta izvēle.  Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Klients ir gatavs izskatīt dažādas norēķinu iespējas, tostarp iespēja maksāt uz nomaksu.

Karte

Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 1441 m²
Īpašuma ID Z-31
59 000 €

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu