Mārkalnes iela 12, Rīga

Pārdod zemi ar platību 1 057 m2. Saskaņā ar Valsts zemes dienesta kadastra datiem zemes lietošanas mērķis - Individuālo dzīvojamo māju apbūve, bet saskaņā ar teritorijas plānojumu mekustamais īpašums atrodas mazstāvu dzīvojamās apbūves teritorijā. Īpašums atrodas Dores un Mārkalnes ielu krustojumā. Jūsu ērtībām un mūsdienīgai dzīvei pie zemes gabala var pievienot visas komunikācijas, kuras iet gar īpašumu. Zemes gabals atrodas blakus asfaltētam ceļam, kurš atdalīts ar trotuāru un ir bez apgrūtinājumiem. 

Īpašumam ir skaists reljefs, kas vienlaikus var būt iespēja un izaicinājums mājas projektam vai būvniecībai. Būtisks pluss salīdzinājumā ar pļavām, kas tiek pārveidotas par apbūves zemi, šim īpašumam ir jau ir izveidojies koku apaugums - uz tā atrodas burvīga liepa un stalta priede un citi koki. Līdz Bābelīša ezera pludmalei ir nepilni 500 m, kur var baudīt atpūtu un peldēties karstās vasaras dienās. 200 m attālumā ir Juglas kanāls, tāpat netālu ir Ķīšezera peldvietas. Pakalniešu ielas otrā pusē atrodas pašvaldības īpašumā esošie meži, kuros var vienkārši pastaigāties, uzkrājot spēkus, vai nodarboties ar citām fiziskām aktivitātēm ziemā un vasarā. 

Sabiedriskais transports ir vidēji tālu – tramvaju, trolejbusu un autobusu pieturas atrodas uz Brīvības ielas un tās ir 900 m attālumā jeb vidēji 10 minūtes ar kājām. Dzelzs ceļa stacija “Jugla” arī atrodas 800 m attālumā. Tajā kursē vilciens maršrutā Rīga – Sigulda. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 3 pieturas, kuras vilciens veic 20 minūtēs un tas izmaksā 86 centus. Vilciens kursē vidēji reizi stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies. 

Līdz populārajam iepirkšanās un izklaides centram "Alfa" ir 2.4 km. Līdz Juglas centram ir 1.4 km. Apkārtnē ir arī citas iepirkšanās un pakalpojumu vietas, kā arī bērnu dārzi un skolas. 

Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim ar kredītiestādēm aizdevuma noformēšanai. Mūsu piedāvājumā arī moduļu mājas.

Ja jūs meklējat lētu zemes gabalu privātmājas būvniecībai atrašanās vietā ar zaļo zonu, šī zeme ir lieliska izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par šo vei citiem nekustamiem īpašumiem!

Karte

Īpašums atrodas pie asfaltētas ielas
Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 1057 m²
Īpašuma ID Z-9
29 000 €

Atbildīgais aģents

Biruta Muiža

+371 2945 1111

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu