Ģimnastikas iela 32, Rīga

Pārdod zemi Rīgā, privātmājas būvniecībai. 

Nekustamā īpašuma adrese Ģimnastikas iela 32, īpašuma kadastra numurs 0100 074 2125, zemes vienības kadastra apzīmējums 0100 074 0478. Zemes gabala kopējā platība ir 660 m2.

Zeme atrodas pie asfaltētas ielas (Ģimnastikas). Īpašumam ir elektrības pieslēgums -  3 fāzes, 20 A. Ūdens pieslēgums ir uz Ģimnastikas ielas blakus gabalam Zemes gabalam. Īpašumam ir samērā regulāra forma un līdzens reljefs. Lietošanas – privātmāju apbūves teritorija. Īpašumam ir izstrādāts gatavs mājas projekts: A+ energoefektivitātes klase, būvatļauja, atļauja uz vietējo apkuri (granulu katls).

Īpašumam ir ērta atrašanās vieta, pilsētas centrs ir sasniedzams nepilnās 10 minūtēs gan ar sabiedrisko, gan ar privāto transportu. Sabiedriskā transporta pieturas ir 550 un 650 m attālumā. Pretī īpašumam atrodas dzelzs ceļa stacija “Atgāzene”, kas ir priekšrocība, nevis trūkums. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 2 pieturas, kuras vilciens veic 8 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē reizi stundā. Ņemot vērā apkārtnē esošo jauno privātmāju apbūvi, ir redzams, ka vilciena sliežu nosacītais tuvums neietekmē dzīves komfortu. 

2 km attālumā atrodas plaša pilsētas zaļā zona, kurā ietilpst “Arkādijas parks”, “Uzvaras parks” un “Sakuras dārzs”, kuros var vienkārši pastaigāties vai nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ziemā un vasarā un kuros ir sportiskām aktivitātēm piemērota infrastruktūra,  t.sk., sporta inventāra nomas punkti.

Pārtikas veikals “Rimi” ir 900 metru attālumā, “Maxima XX”  - 1.7 kilometri. Tāpat ērta un ātra ir nokļūšana līdz iepirkšanās uz izklaides centriem. “Riga Plaza” ir tikai 2.1 km attālumā, “Spice” – 3.5 km.

Aptuveni 1 km attālumā ir 3 pirmsskolas izglītības iestādes. Rīgas Angļu ģimnāzija ir 1.3 km tālu.

Nezaudējiet iespēju iegādāties šo zemi ar gatavu būvniecības projektu! Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas!

 

Karte

Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 660 m²
Īpašuma ID Z-18
55 000 €

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu