Pārdod zemi privātmājai Jēkabpils vēsturiskajā centrā – Pils rajonā!

Pārdod zemi privātmājai Jēkabpils centrā – Pils rajonā! 

Zemes vienības kadastra apzīmējums 5601 001 0594, nekustamā īpašuma adrese - Kavalērijas iela 6, Jēkabpils, platība – 1 453 m2, lietošanas mērķis - individuālo dzīvojamo māju apbūve. Saskaņā ar teritorijas plānojuma un apbūves noteikumiem īpašumā ir atļauta privātmāju būvniecība ar augstumu līdz 2 stāviem.

Teritorijas attīstībai ir izstrādāts un apstiprināts detālplānojums. Saskaņā ar detālplānojuma nosacījumiem ielu izbūvi un komunikāciju pievilkšanu līdz apbūves teritorijai veic pašvaldība. Kopumā šajā vietā būs 24 apbūves zemes gabali, par kuriem vairāk informācijas varat skatīt citos sludinājumos Riga Brokers mājas lapā.

Zeme atrodas kādreizējās Krustpils pils saimniecisko dārzu teritorijā. Vēl tagad tur aug augļu koki un krūmi. Stāsta, ka dārzos ir auguši sulīgie un sauli mīlošie persiki. Krustpils pilij ir sena vēsture, kas vijas cauri gadu simtiem, un tā ir atradusies stratēģiski svarīgā vietā, par kuru vienmēr ir bijušas cīņas. Livonijas bīskaps Alberts, lietuviešu karavadonis Ķēstutis, Romas pāvests Aleksandrs IV, Krievijas cars Ivans IV, kā arī poļi un zviedri vienmēr ir vēlējušies iegūt šo pili savā īpašumā. Šī vieta un šī zeme ir kā Latvijas vēstures spogulis. Garām tai vēl šobaltdien iet ceļš, kas savieno Rīgu un Daugavpili. Te ir vēsturiska aura un šeit vienmēr spīd saule. Līdz pašai Krustpils pilij ir tikai 600 metri. Jūs varat būt pārliecināti, ka tuvākajā nākotnē šis zeme pārvērtīsies par Jēkabpils apbūves pērli, kur visi vēlēsies iegādāties zemi privātmājas būvniecībai. No apkārtējās vides pazudīs nesakoptās vietas un tiks izstumtas ražošanas uzņēmumi, kā tas vienmēr notiek pilsētai augot un attīstoties.

Šī ir viena no pēdējām neapbūvētajām vietām, kas vēl ir pieejama un atrodas vienā no augstākajiem Jēkabpils punktiem. Īpašums ir ļoti labi novietots un tā ir izdevīga ieguldījuma iespēja. Pēc ielu un komunikāciju izbūves īpašuma cena ievērojami pieaugs. Nepalaidiet garām iespēju iegādāties šo zemi jau tagad, jo šādi nekustamie īpašumi ir retums. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas!

Karte

Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 1453 m²
Īpašuma ID Z-34
14 530 €

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu