Pērkona iela 1, Lielvārde

Pārdod nekustamo īpašumu privātmāju apbūves rajonā. 

Īpašums sastāv no zemes ar kopējo platību 1 400 m2 un ēkas ar kopējo platību 84 m2. Tas atrodas uz mazas un klusas ielas. Saskaņā ar Valsts zemes dienesta kadastra informācijas datiem ēkas izmantošanas veids ir viena dzīvokļa māja, kas realitātē tiek izmantota kā vasarnīca un kokapstrādes darbnīca. Mājai ir ļoti labs pagrabs. Zemes izmantošanas veids - individuālo dzīvojamo māju apbūve. Īpašumam ir elektrības pieslēgums  (3 fāzes). Uz īpašuma esošo ēku iespējams rekonstrēt vai izmantot kā saimniecības ēku.

Īpašumam atrodas labā atrašanās vietā, no kurienes ir netālu līdz Lielvārdes kultūrvēsturiskajiem un rekreācijas objektiem. Rumbiņas ūdenskritums atrodas tikai 450 m attālumā, līdz Lielvārdes pilij ir 1.1 km. Turpat blakus ir Lielvārdes pilskalns un Lielvārdes Dievukalns. Līdz Austriņu peldvietai Daugavā ir 1.5 km. Tāpat līdz Lielvārdes pilsētas centram ir 1.5 km. Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola atrodas 1.4 km attālumā, Lielvārdes sporta centrs ir 1.2 km tālu. Līdz tuvākajam veikalam “Maxima X” ir 1.5 km. Sabiedriskā transporta pietura ir 220 m attālumā, bet līdz dzelzceļa stacijai ir 1.9 km.

Apkārtnē dominē privātmāju, t.sk., mūsdienīga, apbūve, kas liecina par šīs vietas potenciālu. Ja meklējat labu zemi mājas būvniecībai, tad šī vieta ir vērā ņemama izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 1400 m²
Īpašuma ID Z-22
49 000 €

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu