Sūnu iela 9A, Jūrmala

Pārdod skaistu un saulainu zemes gabalu Mellužos privātmāju celtniecībai. 

Īpašums atrodas klusā un mierīgā privātmāju rajonā, Sūnu ielā 9 A, blakus Zemeņu ielai. Zemes gabala platība 1 366 m2. Blakus jauna apbūve, solīdi kaimiņi. Pilsētas komunikācijas - ūdensvads, kanalizācija, gāze atrodas pie zemes gabala, uz ielas. Īpašumam jau ir izveidots jauns elektrības pieslēgums. Nekustamajam īpašumam ir viens īpašnieks, kā arī zeme nav apgrūtināta ar saistībām. Saskaņā ar Jūrmalas pilsētas plānojuma zonējumu (DzS18) - apbūves blīvums 25%, apbūves augstums līdz 12 m. 

Līdz jūrai ir tikai 900 m, kurus ar kājām var noiet 10 – 15 minūtēs.

500 m attālumā ir dzelzceļa stacija “Melluži”, kas ir priekšrocība, nevis trūkums. Ņemot vērā apkārtnē esošo jauno privātmāju apbūvi, ir redzams, ka vilciena sliežu nosacītais tuvums neietekmē dzīves komfortu. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgai, kuru vilciens sasniedz 40 minūtēs un tas izmaksā tikai 1.50 EUR.

Ja jūs meklējat brīvu zemes gabalu privātmājas būvniecībai Jūrmalā, šī zeme ir laba izvēle. Šādu piedāvājumu par saprātīgu tirgus cenu nav palicis ļoti daudz. Reālam interesentam cena ir apspriežama. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par šo vai citiem nekustamiem īpašumiem! 

Riga Brokers piedāvājumā arī moduļu mājas, ko varat izvietot uz šī zemes gabala.

Karte

Īpašuma veids Zeme
Darījuma veids Pārdod
Zemes platība 1366 m²
Īpašuma ID Z-16
90 000 €

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu