Jaunelku iela 12, Rīga

Pārdod māju un zemi. Nekustamā īpašuma sastāvā ir zeme ar platību 601m2 un māja 72m2. Mājas būvniecība uzsākta pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados kā brīvdienu mājas, un tā nav nodota ekspluatācijā. Īpašumam ir pievilktas pilsētas komunikācijas - ūdensvads un elektrība. Vietējā kanalizācija ar 3 akām. Apkures sistēma nav ierīkota. Mājai ir ļoti labi un stabili izbūvēti pamati. Tā ir celta no gāzbetona blokiem, pārsegumiem ir dzelzsbetona paneļu. Nekustamais īpašums atrodas mazstāvu dzīvojamās apbūves teritorijā. Jaunajam īpašniekam ir visas iespējas īpašumu pārbūvēt un ierīkot to pēc savām vēlmēm un vajadzībām.

Nekustamā īpašuma atrašanās vietai ir savi plusi un mīnusi. Māja atrodas klusā, skaistā meža ielokā starp diviem ezeriem Bābelīti un Ķīšezeru. Līdz Bābelīša ezera pludmalei ir nepilni 400 m, kur var baudīt atpūtu un peldēties karstās vasaras dienā. Tāpat netālu ir Ķīšezera peldvietas, ja ir vēlme kaut ko pamainīt. Gan pie pašas mājas, gan arī Pakalniešu ielas otrā pusē atrodas pašvaldības īpašumā esošie meži, kuros var vienkārši pastaigāties, uzkrājot spēkus, vai nodarboties ar citām fiziskām aktivitātēm ziemā un vasarā. 

Sabiedriskais transports ir salīdzinoši patālu – tramvaju, trolejbusu un autobusu pieturas atrodas uz Brīvības ielas un tās ir 1.6 km tālu jeb vidēji 20 minūtes ar kājām. Dzelzs ceļa stacija “Jugla” arī atrodas 1.6 km attālumā. Tajā kursē vilciens maršrutā Rīga – Sigulda. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 3 pieturas, kuras vilciens veic 20 minūtēs un tas izmaksā 86 centus. Vilciens kursē vidēji reizi stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies. 

Līdz populārajam iepirkšanās un izklaides centram "Alfa" ir 2.5 km. Līdz Juglas centram ir 2.2 km. Apkārtnē ir arī citas iepirkšanās un pakalpojumu vietas, kā arī bērnu dārzi un skolas. 

Dzīvojot šajā īpašumā, iespējams, būtu vēlama automašīna (kurai, starp citu, ir mājā izbūvēta garāža) vai ideālā variantā velosipēds.    

Ja jūs meklējat nelielu privātmāju skaistā atrašanās vietā ar zaļo zonu, šī māja ir lieliska izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 72 m²
Zemes platība 601 m²
Īpašuma ID M-3
64 000 €
889 €/m²

Atbildīgais aģents

Biruta Muiža

+371 2945 1111

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu