Pārdod zemi ar jaunbūvi Ikšķilē, Dārza iela 4

Nekustamais īpašums sastāv no jaunbūves ar kopējo platību 345.1 m2, zemes – 1 344 m2 un vasaras jeb pagaidu namiņa 40 m2 platībā. Jaunbūvei nepieciešami visi iekšdarbi. Platību sadalījums pa stāviem:

  • Pagrabstāvs – 110.7 m2
  • 1. stāvs – 117.2 m2
  • 2. stāvs – 117.2 m2

Zemes gabals iekopts. Dārzā ir siltumnīca, augļu koki, ogu krūmi. Ūdens īpašumā tiek iegūts no spices. Kanalizācija vietējā, bet ir iespēja pieslēgties pilsētas kanalizācijai. Īpašumam ir pievilkts gāzes vads. Vasaras māja ir apdzīvojama.

Īpašums atrodas Savrupmāju apbūves teritorija (DzS). Maksimālais apbūves blīvums ir 30%. Pie īpašuma pieved asfaltēta iela, pēdējie 30 metri ir ar akmens, grants segumu.

Dzelzceļa stacija “Ikšķile”  un sabiedriska transporta pietura1.3 km  attāluma. Ikšķiles centrs un Ikšķiles vidusskola 1.1 km, Ogres centrs 7 km attālumā, Rīga 20 minūšu brauciens. Tuvākais pārtikas veikals “Elvi” ir 400 m attālumā no īpašuma.

Ikšķile ir skaista un sakopta pilsēta ar lielisku infrastruktūru, ainavisku reljefu un drošu vidi bērniem. Pilsētā ir pieejama laba skola, bērnudārzi (viens no labākajiem dārziņiem Baltijā), veikali Rimi, Maxima un, protams, restorāni,  ko iecienījuši ne tikai vietējie iedzīvotāji. Šī ir ideāli piemērota dzīvesvieta ģimenēm, kas vēlas baudīt mieru un lielisku apkārtni. Īpašums atrodas nepilna kilometra attālumā no Daugavas, lieliskas pastaigas vieta pa dambja promenādi, ko labprāt izvēlas riteņbraucēji un aktīvā dzīvesveida piekritēji.

Nepalaidiet garām iespēju iegādāties šo zemi un māju! Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 234.4 m²
Zemes platība 1344 m²
Īpašuma ID M-43
129 000 €
550 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu