Smilšu iela 14, Tukums

Pārdod māju - privātmāja Tukumā - klusā un mierīgā pilsētas rajonā ar ļoti plašu zemesgabalu - 2457 m2. Atļautais apbūves blīvums ļauj novietot zemesgabalā papildus vēl citas ēkas. Blakus dzīvojamai mājai atrodas šķūnis ar māla dakstiņu jumtu. Pārējā zemesgabalā atradīsiet dažādus košumaugus, dārzu ar siltumnīcu.

Mājas atrašanās vieta uz klusas, vietējas nozīmes vienvirziena ielas, tajā pašā laikā novietojums tuvu Tukuma centram ar visu nepieciešamo infrastruktūru - veikali (Maxima, Lidl, K-Senukai, Dino Zoo, u.c. preču veikali), tirgus, restorāni un kafejnīcas, izglītības iestādes (Raiņa valsts ģimnāzija), slimnīca, poliklīnika, parks, pašvaldības iestādes un būvvalde - tas viss mazāk nekā 1 km pastaigas vai brauciena attālumā!

Mājas plānojums 1. stāvā:
- Koridors ar kāpnēm uz 2. stāvu
- Virtuve ar seno podiņu plīti
- 3 plašas istabas (no kurām 2 izolētas guļamistabas)
Mājas plānojums 2. stāvā:
- 3 guļamistabas (no kurām 2 var viegli apvienot, vai ierīkot papildus sanmezglu)

Ir pieejamas visas pilsētas komunikācijas - ūdens (pieslēgums) un kanalizācija (jāpieslēdzas).
Apkure mājā šobrīd ar malkas krāsnīm.
Dzīvojamajai ēkai ir nepieciešams remonts - tā apjoms atkarīgs no potenciālā pircēja vēlmēm.

Ielas pusē esošajam kaimiņa īpašumam zemesgrāmatā norādītas koplietošanas tiesības uz iebrauktuvi no ielas un stāvlaukumu, kas dod oficiālas piekļuves tiesības pārdodamajam nekustamajam īpašumam.

Īpašums ideāli piemērots ģimenei ar bērniem - viss atrodas turpat blakus. Ja meklējat lētu māju pilsētā, šis nekustamais īpašums ir laba izvēle. Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 6
Telpu platība 120 m²
Zemes platība 2457 m²
Īpašuma ID M-23
46 000 €
383 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu