Pārdod māju Mārupē

Klients vēlas pārdot plašu un skaistu ģimenes māju patīkamā vietā Mārupē – Upesgrīvas ielā.
Māja ar kopējo platību 352 m2 nodota ekspluatācijā 2008. gadā:

  • pamati ir dzelzsbetona, betona bloki 
  • sienas ir vieglbetona bloki 
  • pārsegumi koka sijas ar koka dēļu aizpildījumu 
  • jumts - bitumena dakstiņi

Mājas teritorija ir iežogota, uzstādīti automātiskie vārti. Pagalmā ir plaša, atsevišķi stāvoša garāža. Iekopts dārzs - sastādīti koki un košumkrūmi. Zālienam un augiem ir pieejams spices ūdens, kas ievērojami samazinās izmaksas zaļās zonas uzturēšanā.

1. stāvs

Neliela priekštelpa ar iebūvētu lielu sienas skapi, kam tālāk seko vēl viena priekštelpa, kur arī ir sienas skapis. Šeit arī ir viesu vannas istaba. Aiz lielām durvīm paveras plaša halle (61 m2), kas apvienota ar virtuves zonu. Hallei blakus atrodas izolēta guļamistaba ar atsevišķu, plašu vannas istabu un izeju uz terasi. Zem kāpnēm iebūvētajā skapī atrodas gāzes katls Junker. Pirmajā stāvā apsildāmās grīdas pa visu perimetru.

2. stāvs 

Uzkāpjot pa trepēm, ir koridors, no kuras durvis ved uz kabinetu, 2 vannas istabām un lielu dzīvojamo istabu. Dzīvojamās istabas sānos ir izvietotas 2 guļamistabas un virtuve, bet lokveida gala sienā ir izvietoti 3 logi, kas nodrošina dod gaišumu visas dienas garumā. Vienai guļamistabām un kabinetam ir liels un patīkams bonuss – balkons ar skatu uz pagalmu.

Māja ar labu atrašanas vietu. Līdz Mārupes Valsts ģimnāzijai, stadionam, sporta centram ir 8 minūšu gājiens (550 m). Rīgas centrs 13 minūšu braucienā ar auto (8.7 km). Iepirkšanās centrs Spice, Spice HOME tik vien kā 5 min braucienā ar auto jeb 20 minūšu pastaigā ar kājām (2.1 km). Autobusu pietura tik vien 200 metru attālumā no mājas.
Māja ir piemērota lielai ģimenei, kura vēlas dzīvot skaistā, klusā un patīkama vietā Mārupē. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 7
Telpu platība 352 m²
Zemes platība 1070 m²
Īpašuma ID M-41
325 000 €
923 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu