Laboratorijas iela 25a, Rīga

Klients vēlas pārdot māju Rīgas centrā - Laboratorijas ielā 25a.

Trīs līmeņu māja ir no pārējām daudzīvokļu mājām atsevišķi stāvošs īpašums. Mājas augstajā pirmajā stāvā atrodas priekštelpa, viesistaba un virtuves zona. Otrajā stāvā ir 2 guļamistabas un vannas istaba. Mājas cokolstāvā izveidota atpūtas telpa ar virtuvi, pirti un vannas istabu.

Mājā ir viss nepieciešamais, lai ērti dzīvotu un saglabātu neatkarību no pilsētas komunālajiem pakalpojumiem. Mājā ir pilsētas ūdens un kanalizācijas pieslēgums, apkuri un silto ūdeni nodrošina vietējais gāzes katls. Tādējādi nav jāuztraucas par komfortu pat aukstākajās rudens un pavasara dienās. 

Pagalms un apkārtējās mājas ir izremontētas un sakoptas. Slēdzama teritorija. 

Mājai ir ļoti laba lokācija. Tā atrodas kvartāla iekšienē, prom no maģistrālajām ielām. Tajā pašā laikā visas šīs ielas ir sasniedzamas ar kājam dažās minūtēs. Tas palīdz ērti nokļūt dažādās pilsētas vietās gan ar sabiedrisko, gan ar privāto transportu. Sabiedriskā transporta pieturas atrodas 300 m attālumā gan uz Pērnavas, gan uz Tallinas ielas.

Līdz Grīziņkalnam ir 250 metri. Tuvākais mazais veikaliņš “Rimi Express” ir uz Pērnavas ielas 350 m attālumā. Tuvākais iepirkšanās centrs “Domina” ar “Maxima XXX” ir 1.4 km tālu. 10 minūšu gājiena attālumā atrodas Avotu iela ar savu neatkārtojamo šarmu un dažādiem restorāniem un kafejnīcām - “Trīs vīri laivā”, “Ezītis miglā”. 

Tuvākā skola ir 150 m attālumā, bērnu dārzs – 280 m. Tuvākās pakalpojumu sniegšanas vietas ir Tallinas ielas rajonā.

Ja jūs meklējat nelielu māju Rīgā, ērtā atrašanās vietā, šī māja Grīziņkalna rajonā ir lieliska izvēle. Tā piedāvā visus nepieciešamās dzīves ērtības, un tās tuvums centram nodrošina daudz iespēju atpūsties un baudīt brīvo laiku. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 150 m²
Zemes platība 84.4 m²
Īpašuma ID M-30
220 000 €
1 467 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu