Upmalas iela 1A, Sunīši, Garkalne

Riga Brokers klients vēlas pārdot plašu ģimenes māju Pierīgā, Garkalnes novadā. Māja celta 2005. gadā ģimenei, kurā ir 4 cilvēki.

Māja ir uzbūvēta uz 3 047 m2 liela zemes gabala, kas atrodas ciematā Sunīši. Mājas 2 stāvi iekārtoti, lai ērti būtu visiem ģimenes locekļiem. Pirmajā  stāvā vējtveris, ieejas halle, garderobe, viesistaba ar kamīnu, virtuve un kabinets jeb viesu guļamistaba, kā arī  vannas istaba ar WC un dušu, vannu. Otrajā stāvā ir 3 plašas guļamistabas, garderobe un 2 vannas istabas, kā arī neliela terase katrai no guļamistabām. Blakus mājai ir garāža un saimniecības telpa ar augstas klases gāzes apkures sistēmu, kas organiski piekļaujas dzīvojamai ēkai. Īpašumā ir terase ar labiekārtotu grila vieta. Māja celta no gāzbetona blokiem, siltināta un aplikta ar Lodes ķieģeļiem, RANILA jumts. Ūdens tiek ņemts no dziļurbuma, vietējā grodu kanalizācija. Mājā koka durvis, koka palodzes, augstvērtīga lamināta grīdas.

Īpašums atrodas tikai 100 m no peldvietas vietējā ezerā. Apkārtnē un arī uz īpašuma zemes skaista priežu audze. Pie īpašuma pieved asfaltēta iela un bruģēts celiņš. 

Sunīšu ciemats ir izvietots pie Rīgas apvedceļa, Berģi atrodas 7.5 km attālumā, Mežciems  ar iepirkšanās centriem SKY un Maxima XXX ir 11 km tālu. Uz ciematu kursē arī sabiedriskais transports, kura pietura ir 900 m no mājas. 

Ja meklējat patiesi labu māju Pierīgā, labā atrašanās vietā, kas piedāvā mieru un svaigu gaisu, šis nekustamais īpašums būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Šeit video:

 

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 5
Telpu platība 240 m²
Zemes platība 3047 m²
Īpašuma ID M-28
365 000 €
380 000 €
1 521 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu