Milzkalnes iela 6, Tukums

Pārdod māju Tukumā, Milzkalnes ielā 6.

18 muižu ielenkumā (Jaunmoku pils, Kukšu, Šlokenbekas, Jaunpils, Rūmenes, Lamiņu, Pūres u.c. muižu), bet vistuvāk Durbes viduslaiku pilij, Durbes pilskalna pakājē TUKUMĀ pārdod nekustamo īpašumu. Tas sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 1 557 m2, uz kura atrodas renovēta pirmskara celta - 2 stāvu māja 132 m2 platībā, saimniecības ēka, malkas šķūnis, siltumnīca, lapene un dīķis. Šajā īpašumā nekas netraucē baudīt klusus dzīves mirkļus, jo to no vienas puses ieskauj  mežs un Mauriņdārzs, bet no otras puses esošo kaimiņu klātbūtne nav jūtama, jo zemes gabals ir paliels.

Mājai labs plānojums - 4 guļamistabas un 1 viesistaba ar kamīnu. Ir arī bēniņi. Mājai ir visas komunikācijas - elektrība (trīs fāzes), pilsētas ūdensvads un kanalizācija, dārzā ir arī aka. Centrālās apkures sistēma ar radiatoriem, divi apkures katli - ar malku vai briketēm un elektrību. Virtuvē elektriskā plīts. Māja tiek pārdota ar visām mēbelēm, virtuvē iebūvētās mēbeles un trauku mazgājamā mašīna, duša ar džakuzi. Ir arī celtniecības materiāli jauna šķūņa izbūvei.

Mājas pirmajā stāvā ir priekštelpa ar garderobi, kurtuves telpa, vannas istaba, WC, virtuve, viesistaba un guļamistaba.

Otrajā stāvā ir liela priekštelpa ar skapi un 3 guļamistabas un vannas istaba.

Tukums ir laba vieta dzīvošanai, jo atrodas tikai 65 km no Rīgas, 60 km no Jelgavas un 30 km no Jūrmalas. Tukumā ir divas dzelzceļa stacijas un autoosta, kā arī pilsētas autobuss. Nešaubies ne mirkli un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 5
Telpu platība 132.2 m²
Zemes platība 1557 m²
Īpašuma ID M-35
140 000 €
175 000 €
1 059 €/m²

Atbildīgais aģents

Biruta Muiža

+371 2945 1111

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu