Tiek pārdotas viesu mājas ar zemi. Padomju laikos nekustamais īpašums tika izmantots kā atpūtas bāze partijas biedriem. Pēdējos gados māja izmantota kā brīvdienu māja. 

Īpašums sastāvā ir viesu māja, saimniecības ēka un zeme. Viesu nama platība ir 539 m2, kas izvietota 2 stāvos, zemes platība 8 000 m2. Saimniecības ēka ir 130 m2 plaša. 

Īpašums atrodas pie Krīviņu ciema Krāslavas novadā, 4 km no novada centra Krāslavas un 225 km no Rīgas. Pie īpašuma pieved labs piebraucamais ceļš ar grants segumu. 

Pati māja fantastiski skaistā vietā Daugavas krastā, uzkalniņā, no kurienes ir labi redzami Daugavas upes loki. Līdz Krīviņu pludmalei ir nepilni 100 m pa taciņu. Viesu māja celta no sarkanajiem ugunsdrošajiem ķieģeļiem. Ēkā atrodas 1. stāvā ir 2 pirtis, 4 atpūtas telpas, banketu zāle, virtuve, palīgtelpas, noliktava, kamīnu zāle un baseins. 2.stāvā ir trīs istabas un veranda. Saimniecības ēka tiek izmantota kā garāža, noliktava un šķūnis. 

Īpašumā ir savs dziļurbums, kas ir vairāk kā 100 m. Mājai ir elektrības pieslēgums. Vietējā kanalizācija.

Īpašums ir piemērotas mednieku un makšķernieku bāzei, ģimeņu atpūtas bāzei, bērnu - jauniešu vasaras nometnēm. Vasarā un pavasaros šo māju var izmantot ūdens tūristi, kas brauc pa Daugavu.

Šāda veida nekustamie īpašumi ir lieliski piemēroti, lai ierīkotu viesnīcas, viesu mājas vai brīvdienu mājas. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 9
Telpu platība 539 m²
Zemes platība 8000 m²
Īpašuma ID M-4
59 000 €
62 000 €
109 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu