Somija Hyrynsalmi

Piedāvājumā nekustamais īpašums Somijas vidienē – ezeru zemē. Skaista privātpmāja pie Poskijarvi ezera (viens no Somijas tīrākajiem) uz 1,1ha zemes. Mierīga un patiesi unikāla vieta, kur baudīt Somijas dabu. Īpašums atrodas blakus Hyrynsalmi pilsētai 630 km no Helsinkiem uz ZA, 200 km no Oulu uz A un 800 km no Tallinas.

Divstāvu dzīvojamā mājā ir 6 guļamistabas un viesistaba ar kamīnu, 2 WC, duša, sauna, terase, balkons , divi priekšnami un 2 ieejas, kā arī pilnībā aprīkota virtuve. Māja ir būvēta 1993. gadā. Dzīvojamo telpu platība 225 kvadrātmetri. Māja ir apkurināma ar elektrību un kamīnkrāsni.

Tikai 6 km no īpašuma atrodas Ukkohalla slēpošanas kūrorts pie Syvajarvi ezera blakus Arctic Lakeland augstajām kalnu grēdām ar slēpošanas un kabeļu veikborda trasēm. Divarpus stundu braucienā no īpašuma atrodas Oulankas Nacionālais parks kurā ir 80 km gara lielā lāča dabas taka, kas sākas pie Polārā loka un vijas līdz Kitkajoki upei. Cauri parkam plūst krāčainā Oulankajoki upe, kur vairāki trošu tiltiņi savieno upes abus krastus. Šeit daudz ūdenskritumu kaskādes, klintis, krāces, egļu un priežu audzes.

Īpašums ir 1,1 hektārs uz zemes raga, kur bez savrupmājas atrodas arī šķūnis, stallis, noliktavas ēka un pludmales pirts. Īpašumā arī daļa no Poskijarvi ezera kas pilns ar līdakām un asariem. Ezerā drīkst peldēties un arī makšķerēt bez licences.

Īpašumu iespējams atbrīvot nekavējoties. Cena 155 000 EUR. ES pilsoņi drīkst iegādāties īpašumu bez ierobežojumiem.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai uzzinātu par īpašuma iegādes iespējām.

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 7
Telpu platība 225 m²
Zemes platība 11000 m²
Īpašuma ID M-27
155 000 €
689 €/m²

Atbildīgais aģents

Biruta Muiža

+371 2945 1111

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu