Pārdod māju, vienstāva būvi. Piedāvājumā viens no pēdējiem privātmāju nekustamajiem īpašumiem Krasta rajonā. Kopā ar māju pārdod zemi ar platību 270 m2. Šī ķieģeļu māja ar skārdu jumtu ir celta 1927. gadā piedāvā komfortablus dzīves apstākļus. Mājas kopējā platība ir 71.8 m2. Mājai būtu vēlams kosmētiskais remonts.

Mājā ir viss nepieciešamais, lai ērti dzīvotu un saglabātu neatkarību no pilsētas komunālajiem pakalpojumiem. Mājā ir pilsētas ūdens un kanalizācijas pieslēgums, apkuri un silto ūdeni nodrošina vietējais gāzes katls. Tādējādi jums nebūs jāuztraucas par komfortu pat aukstākajās dienās.

Mājas apkārtnē ir laba sabiedriskā transporta pieejamība, kas ļaus viegli nokļūt jebkurā pilsētas vietā. Tramvaja pietura atrodas 300 m attālumā, trolejbusa un autobusa pieturas – 400 m attālumā. Līdz populārajam iepirkšanās un izklaides centram "Akropole" ir 650 m. Tāpat apkārtnē ir arī citas iepirkšanās un pakalpojumu vietas, kā arī bērnu dārzi un skolas. Atrašanās vieta ir ideāla, lai dotos ārpus Rīgas ar privāto automašīnu, lielo ielu tīkls nodrošina ērtu izbraukšanu no Rīgas Daugavpils, Valmieras un Jelgavas virzienos.

Īpašumam ir arī atsevišķa garāža, kas būs lielisks papildinājums, ja jums ir automašīna. Turklāt ir arī pagrabs, kurā var uzglabāt papildus mantas vai izmantot kā papildu telpu pēc vajadzības.

Nekustamā īpašuma nodoklis par šo māju ir tikai 200 EUR gadā.

Ja jūs meklējat nelielu privātmāju ērtā atrašanās vietā, šī māja Krasta rajonā ir lieliska izvēle. Tā piedāvā visus nepieciešamās dzīves ērtības, un tās tuvums iepirkšanās centram un citām interesējošām vietām nodrošina jums daudz iespēju izklaidēties un baudīt brīvo laiku.

Ņemot vērā, kā apkārtnē attīstās nekustamie īpašumi, šī māja var būt vienkārši kā lielisks investīciju objekts jauniem projektiem. 

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 71.8 m²
Zemes platība 270 m²
Īpašuma ID M-1
84 000 €
89 000 €
1 170 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu