Steidzami tiek pārdots lolots un kopts ģimenes nekustamais īpašums. 

Īpašuma sastāvā neliela saliekamā moduļu māja, saimniecības ēka ar pirti un garāžu, kā arī zeme. Mājas kopējā platība ir 62.3 m2 un tajā ir 3 istabas – 2 samērā mazas guļamistabas 9.9 m2 un 9.4 m2, kā arī dzīvojamā istaba kopā ar virtuves zonu un 25.2 m2. Mājai ir arī terase 8.7 m2. Māja ir nodota ekspluatācijā 2016.gadā. Apkuri nodrošina cietā kurināmā katls. Palīgēkas kopējā platība ir 36.3 m2

Zemes platība ir 1 ha. Īpašumā ir izrakts dīķis. Ap māju ir iekopta teritorija, ar augļu kokiem, krūmiem un dārzu. 

Dzelzs ceļa stacija “Aizkraukle” ir 800 m attālumā. Dzelzs ceļa tuvums ir priekšrocība, nevis trūkums. Pa dzelzsceļu kursē vilciens maršrutā Rīga – Aizkraukle, Rīga – Krustpils, Rīga – Rēzekne un citi. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir 20 pieturas, kuras vilciens veic 1 stundā un 20 minūtēs un tas izmaksā 3 eiro un 10 centus. Vilciens kursē biežāk nekā reizi stundā. Ņemot vērā Rīgas pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies. Dzīvojot mājā nav jāuztraucas par preču vilcienu satiksmi uz dzīves komfortu, jo mājā tie nav jūtami. Bez tam prežu vilcienu satiksme ir strauji sarukusi starptautisko ģeopolitisko notikumu ietekmē, un nav paredzams, ka nākotnē kaut kas varētu mainīties.

Rīga atrodas 100 km attālumā, Aizkraukle - 4 km. Līdz tuvākajam tirdzniecības centram “IGA centrs” ir 3.9 km ar automašīnu vai 2.8 km ar kājām vai velosipēdu. Aizkraukles pilsētā ir nodrošināti visi nepieciešamie sabiedriskās dzīves pakalpojumi, t.sk., skolas un bērnu dārzi.

Šī māja ir piemērota dzīvošanai nelielai mājsaimniecībai līdz 3 cilvēkiem. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 70 m²
Zemes platība 10000 m²
Īpašuma ID M-7
63 000 €
68 000 €
900 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu