Pārdod māju Rīgā, Dārzciemā

Pārdod māju Rīgā, Dārzciemā

Māja atrodas Strautu ielā 32. Īpašums sastāv no zemes 926 m2, mājas ar kopējo platību 143 m2 un garāžas 33 m2. Mājai ir 2 stāvi un tā ir izmantota kā biroja telpas.

Mājas 1. stāvā - vējtveris, apkures telpa, halle ar gaiteni, priekšnams, apvienota virtuve ar dzīvojamo, ēdam un darba zonu, kā arī ar iebūvēts skapis un sanitārais mezgls. 2. stāvā ir 3 izolētas istabas un vannas istaba.

Māja apkure tiek nodrošināta ar gāzes katlu, visās telpās ir uzstādīti kondicionieri. Teritorijā  ir atsevišķi stāvoša garāža, bruģēts pagalms, zālājs un košumkrūmi. Māja ir celta un nodota ekspluatācijā 2005. gadā.

Apkārtnē ir visa sadzīvei nepieciešamā infrastruktūra – veikali, skolas, bērnu dārzi, sabiedriskais transports. Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Maxima X” atrodas 700 m attālumā, “Lidl” – 1.3 km, līdz iepirkšanās uz izklaides centriem “Akropole” ir 2.2 km. Līdz sabiedriskais transporta pieturām Dārzciema ielā ir 500 m, Ilūkstes ielā 600 m.

Māja ir piemērota gan lielākai ģimenei, gan arī izmantojama kā biroja telpas.

Ja meklējat māju Rīgā labā atrašanās vietā, kur apkārtnē ir viss dzīvei nepieciešamai, kur ir ērta transporta pieejamība, tad šī 2 stāvu māja ir teicama izvēle. Nekavējaties ne mirkli un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 143 m²
Zemes platība 926 m²
Īpašuma ID M-38
219 000 €
1 531 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu