Mazā Ķentes iela 38, Ogre

Pārdod māju un zemi. Piedāvājumā iekopts ģimenes īpašums Lašupē, Ogres novadā, ļoti klusā un ainaviskā vietā.

Māja ar pievienoto vērtību, un labu auru. Atrodas blakus upei, skaistai promenādei un jaunam apgaismotam tiltam. Īpašums sastāv no mājas, kuras platība ir 220 m2, nojumes  mašīnai  un zemes  gabala 600 m2 platībā.

Mājas teritorija ir iežogota un aprīkota ar automātiskiem vārtiem. Ūdens ieguvei ir dziļurbums, kanalizācija vietējā. Māja ir energoefektīva, apkure - granulu apkures katls. Māja ir celta 2007. gadā COUNTRY stilā un ir nodota ekspluatācijā. Tai ir pārdomāts un funkcionāls plānojums.

Pirmajā stāvā atrodas: gaitenis, plaša un gaiša viesistaba, aprīkota virtuves zona, kura apvienota ar ēdamistabu, kamīnzāle, ar kamīnu, vannas istaba ar tualeti, ieejas uz pagraba stāvu kur atrodas saimniecības telpa. Mājas dārzā pusē ir terase, kura iziet uz dienvidu pusi, ar kopēju platību 20 m2.

Otrajā stāvā ir neliela halle, trīs izolētas istabas, vannas istaba un izeja uz plašu balkonu. Mājai ir divas ieejas, kuras ļauj izmantot katru mājas pusi neatkarīgi vienai no otras. 

Blakus Ogres upe – 3 minūšu gājienā ar kājām, 15 minūšu attālumā Špakovska dendroloģiskais parks. No mājām līdz Ogres centram 23 minūtes ar kājām pa nesen uzbūvēto promenādi. Blakus skolas, bērnudārzi 15-20 minūšu gājiena attālumā.

Autobusa pietura 6 minūšu gājiena attālumā. Elektriskais vilciens pietur stacijās “Pārogre” (apmēram 10 min gājienā ar kājām) un stacijā “Ogre” (apmēram 20 min gājienā ar kājām). Apmēram 3,5 km līdz veikaliem “Rimi”, “Maxima”, “Lidl”, “Mere”. Netālu no mājas atrodas arī bērnu rotaļu laukums, velo trase un skeitparks. Līdz Rīgai 35 km.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 220 m²
Zemes platība 600 m²
Īpašuma ID M-29
218 000 €
991 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu