Zaļā iela 15, Ogre

Tiek pārdota māja Ogrē, privātmāju rajonā. Māja ir uzbūvēta 10 gadus atpakaļ un tai ir 3 līmeņi. Tā ir uz monolītiem pamatiem celta somu koka karkasa māja. Kopējā platība ir 240 m2

Šajā mājā ir viss nepieciešamais ērtai un mājīgai dzīvošanai. Mājas pirmajā stāvā viesistaba  ar kamīnu, kas apvienota ar virtuves zonu, kabinets un terase, kā arī neliels koridors, garderobe, sanitārais mezgls ar WC un dušas kabīni. Otrajā stāvā ir 3 guļamistabas, kurām katrai ir sava terase. Tāpat tur vēl ir  garderobe, vannas istaba ar WC, vannu un bidē. Cokola stāvā veļas telpa, brīvā laika telpa. Neizbūvēta pirts un nepabeigta istaba ar virtuves zonu, kurai pievilktas visas komunikācijas un kurai ir atsevišķa izeja no mājas.

Ap māju ir iekopta teritorija, ar augļu kokiem, krūmiem un dārzu. Pagalms bruģēts. 

Šis nekustamais īpašums atrodas skaistā un klusā vietā, priežu meža ieskautā privātmāju rajonā, kurā ir pieejamas visas nepieciešamās ērtības. Pirmsskolas izglītības iestāde - 1.8 km, skola – 3.1 km, pārtikas veikals “Rimi Hypermarket” 1.4 km attālumā, tirdzniecības centrs “Dauga” – 1.3 km. Dzelzs ceļa stacija “Jaunogre” ir 10 minūšu gājiena attālumā.

Ja meklējat ģimenes māju Ogrē labā atrašanās vietā, kas piedāvā mieru un svaigu gaisu, šis nekustamais īpašums būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Šeit video:

 

Karte

Rezervēts
Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 6
Telpu platība 240 m²
Zemes platība 1500 m²
Īpašuma ID M-2
219 000 €
228 000 €
913 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu