Krasta iela 8, Plieņciems

Pārdod māju ar zemi Plieņciemā, 500 m no jūras. Māja ir būvēta 2012. gadā un ir apdzīvojama uzreiz, nav nepieciešami papildus ieguldījumi.

Mājas kopējā platība ir 150 m2. Pirmajā stāvā dzīvojamā istaba, guļamistaba, atsevišķa virtuve, vannas istab, dušas telpa, koridors, āra terase mājas pagalmā (vērsta uz D, DA) kā arī nojume pie ieejas mājā. Otrajā stāvā plaša dzīvojamā istaba un priekštelpa virs garāžas - piemērotas dzīvošanai vasarā. Garāža (32 m2) ir nesiltinātā mājas daļa, kuru iespējams iekārtot kā papildus dzīvojamo platību. Mājai ir centrālā apkure ar cietā kurināmā katlu, 3 fāžu elektrības pieslēgums (32A), vietējā ūdensapgāde un kanalizācija.

Pie mājas ļoti saulains zemes gabals ar zālienu, kas vērsts uz D, DA pusi - kopā 600 m2.

Īpašums atrodas pie asfaltētas ielas, 300 m attālumā no reģionālā autoceļa P128 Sloka—Talsi, kuram ir atjaunots asfalta segums. Autobusa pietura ir 350 m attālumā no mājas.

Plieņciems robežojas ar Apšuciemu un atrodas 25 km attālumā no Jūrmalas (Kauguriem). Plieņciemā nav kafejnīcu, restorānu un skaļu izklaižu vietu. Tā ir vieta, kur baudīt mieru un atpūsties no pilsētas steigas.  Plieņciemā ir vairāki dabas tūrisma objekti – Pieliņciema kāpa, Plieņupīte, Plieņciema dabas taka un Plieņciema laipu taka. 

Ja jūs meklējat māju klusā vietā, kur baudīt dabu un jūru, šis nekustamais īpašums ir laba izvēle. Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 150 m²
Zemes platība 600 m²
Īpašuma ID M-11
115 000 €
767 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu