Modernas koka moduļu mājas

Piedāvājam izvēlei vairāk kā 25 dažādu modeļu koka moduļu mājas, kuras tiek ražotas uz vietas Latvijā. Tiek izmantoti tikai visaugstākās kvalitātes materiāli, kas ierindo mūsu ražotās mājas Premium segmentā. Izmēri sākot no studio tipa 20 -25 m2, līdz pat 100 un vairāk m2. Katrs projekts ir individuāli pielāgojams un , ja nepieciešams, kombinējams no diviem un vairāk moduļiem, ja vēlaties iegūt vēl lielāku dzīvojamo platību. Katra projekta sagatavošana un izmaiņas ir iekļautas cenā.

Rūpnieciski izgatavotās moduļu mājas tiek būvētas līdz 95% gatavības pakāpei jau ražotnē - tajā skaitā visas komunikācijas mājā, funkcionējoši sanmezgli ar pilnu aprīkojumu, arī pilnībā aprīkota virtuve ar iekārtu vai citas mēbeles tiek pievienotas jau rūpnīcas etapā (pēc klienta vēlmēm). Māja tiek transportēta ar kravas platformu uz būvlaukumu, un būvniecības process uz vietas tiek samazināts līdz minimumam. Mājas novietošana uz pamatiem mēdz aizņemt laiku no dažām stundām līdz dažām dienām (ja ir vairāk kā viens modulis). Mūsu energoefektīvajām mājām tiek dota 5 gadu garantija no uzstādīšanas brīža.

Ja izvēlaties savu māju pie mums, jūs iegūsiet kvalitāti no mūsu materiālu partneriem:

  • PATA - augstākās klases kalibrēti, sertificēti C24 stiprības materiāli karkasam
  • RUUKKI - Somijas ražotāja 30-50 gadu garantija jumta un fasādes loksnēm
  • REHAU - Vācijas ražotāja, nozares līdera 3-pakešu logi + visas durvis
  • PAROC - Somijas ražotāja akmens vates siltinājuma materiāls (20-25 cm biezumā)
  • FIBO System - Norvēģijā izgatavots, moderns, hermētisks lokšņu apdares materiāls sanmezgliem (līdz 50 gadu garantija ASV tirgum liecina par kvalitātes standartu)
  • AMPACK - Šveices ražotāja membrānas un stiprinājumi


Šāda tipa mājas visizdevīgāk uzstādīt uz skrūvpāļu pamatiem, vērtējot gan no izmaksu, gan laika ekonomijas viedokļa.
Projektiem līdz 60 kv.m. platībā nepieciešama tikai vienkāršotā saskaņošana vietējā būvvaldē (ja ārpus Rīgas), iesniedzot mājas skiču projektu, fasādes asis, mājas novietojuma shēmu zemes robežu plānā.

Piedāvājam iespējami visātrākajā termiņā palīdzēt ar dokumentācijas sagatavošanu.

Gala cena 1350 EUR/m2 par pilnībā pabeigtu un aprīkotu māju, kas gatava dzīvošanai Jūsu izvēlētajā vietā. Nav ietvertas tikai transporta un nulles cikla sagatavošanas izmaksas uzstādīšanas vietā (mājas pamati un komunikāciju pievilkšana līdz pamatiem). Mājas montāža uz pamatiem iekļauta cenā.

Kā 3 mēnešu laikā no pasūtījuma brīža ievākties jau gatavā privātmājā, kas uzbūvēta pēc augstākajiem būvniecības nozares standartiem? 

Droši zvaniet, lai uzzinātu - gan izstāstīsim, gan parādīsim, kā arī nosūtīsim katalogu ar iespējamiem apdares veidiem, materiālu un izmantoto ražotāju aprakstiem!

Šeit video no Kerija Tarnova (Kerry Tarnow) video kanāla ar 200 tūkstošiem abonetu par BOUW ART moduļu mājām:

 

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 58.5 m²
Īpašuma ID M-19
79 000 €
1 350 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu