Ābeļu iela 11, Tukums

Pārdod plašu, saulainu nekustamo īpašumu klusā Tukuma privātmāju rajonā. Īpašumā, kas lieliski piemērots dzīvei uzreiz vairākām paaudzēm, ietilpst divstāvu dzīvojamā māja, divstāvu saimniecības ēka, garāža ar atsevišķu saimniecības telpu un zeme.

Divstāvu dzīvojamā māja (sienas - bloki, fasāde - ķieģeļi) būvēta 1989. gadā, kurā kopā ir 5 istabas. Māja tiek pārdota ar lielāko daļu mēbeļu un sadzīves tehniku. Ir pilsētas ūdens un kanalizācija, jauns 3-funkciju boileris (elektrība, centrālā apkure, cirkulācija). Ir arī jauns cietā kurināmā katls, kuru atliek tikai uzstādīt. Viesistabā ir kamīns.

Divstāvu saimniecības ēka ir apdzīvojama un var tikt izmantota kā vēl viena atsevišķa māja. Tajā ir nepieciešams pabeigt kosmētisko remontu. Ēkā ir ierīkots atsevišķs sanmezglu. Kopā 4 istabas. Siltais ūdens no boilera, centrālā apkure no mājas.

Uz zemes gabala, kas 1212 m2 liels, ir lapene un dārzs ar pietiekami plašu zālāju. Uzstādīts jauns žogs.

Māja nav nodota ekspluatācijā, bet ēkas ir uzmērītas. Ir arī gatavas iestrādes ēku projekta pabeigšanai, kas izmaksātu 3 500 – 6 000 EUR, bet dod iespēju pircējam iekļaut arī savas vēlmes vai pārplānošanu.

Īpašums atrodas ģimenei piemērotā vietā. Tuvākie veikali ir “Top”, kas atrodas 600 m attālumā, un “Mego”, kas ir 750 metru attālumā. Līdz sabiedriskā transporta pieturai ir 800 m. Blakus mājai atrodas Durbes estrāde ar Durbes pils parku, kas lieliski noder pastaigām vai sportiskām aktivitātēm.

Ja Jums ir liela ģimene vai varbūt ģimene vairākās paaudzēs, tad šis nekustamais īpašums ir lieliski piemērots Jums. Nešaubieties un zvaniet vai rakstiet ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu apskati!

 

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 9
Telpu platība 290 m²
Zemes platība 1212 m²
Īpašuma ID M-12
96 000 €
331 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu