Pārdod māju Maskavas ielā 191A, Rīga

Pārdod māju Maskavas ielā 191A

Nekustamais īpašums ir māja, kas sastāv no 3 dzīvokļiem. Mājas kopējā platība ir 380 m2, no kuriem 368 m2 ir dzīvokļu platība un 12 m2 ir koplietošanas telpas (trepju telpa un koridors). Īpašums saskaņā ar Valsts zemes dienesta kadastra informācijas datiem ir administratīvā ēka ar kopējo platību ir 318 m2. Realitātē tās ir 3 atsevišķas telpu grupas, no kurām 2 izmantotas kā  dzīvokļi un 1 kā studija. Īpašums ir veidots kā mākslinieku darbnīcas ar griestu augstumu 5 m un telpu divos līmeņos. Īpašumā ir veikta pārbūve, paplašinot otrā līmeņa telpas un piemērojot tās dzīvokļu vajadzībām. Visās telpu grupās ir lieli panorāmas logi un atsevišķi gāzes apkures katli. Dzīvokļos ir visas pilsētas komunikācijas. Inventarizācijas lieta nav aktualizēta. 

Mājā ir atsevišķa ieeja, kas tiek slēgta ar kodu atslēgu. 

Mājas apkārtnē ir attīstīta infrastruktūra, viss komfortablai dzīvei nepieciešamais – veikali, pakalpojumu centri, aptieka, skolas, sabiedriskais transports. Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Maxima X” ir 500 m attālumā, izklaides un atpūtas centrs “Akropole” ir 1.5 km tālu.  Tramvaja pietura ir 100 m attālumā uz Maskavas ielas, autobusa un trolejbusa satiksme ir Lomonosova ielā 200 m attālumā. 

Jaunajam īpašniekam ir plašas iespējas telpu pielietojumam, jo telpu ir statuss kā nedzīvojamais fonds, kuru iespējams mainīt.

Ja meklējat investīciju iespējas, tad šis īpašums ir izcila izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 7
Telpu platība 380 m²
Īpašuma ID M-36
290 000 €
763 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu